گروه: اخبار استان خبر: 183016 / تاریخ انتشار : 1400/1/15 ساعت : 14:13
فرمانده سپاه سیدالشهداء تهران در سی سخت مطرح کرد:

یکی از بزرگ ترین دغدغه های رهبر انقلاب سی سخت بوده است/باید اولین گروهی باشیم که خانه های ساخته شده را تحویل دهیم+تصاویر

سردار ذوالقدر فرمانده سپاه سیدالشهدا تهران پس از حضور در سی سخت از مناطق زلزله زده شهر بازدید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس وی بیان کرد: این زلزله کار خداست بوده است و امتحانی برای ما و حکمت خداست و آزمایشی بود برای همه ایران.

سردار ذوالقدر گفت: به محضی خبر زلزله سی سخت را شنیدیم اقدام کردیم، در قم و تهران برای غسل میت کرونایی ها نیز برای اولین بار اقدام کردیم که افتخاری بود برای ما.
 
وی با بیان اینکه زلزله در اینجا نیز حکمت خدا بوده است و آزمایشی برای ما،  گفت: هرکسی کمکی کند به خودش کمک کرده است و به خود او باز می گردد.
 
وی خطاب به پاسداران گفت:این یک آزامایس است برای شما، در سرپل زهاب نیز سپاه امتحان خود را خوب پس داد.
 
 
فرمانده سپاه تهران افزود: از اقدامات صورت گرفته در این زلزله باید مستندسازی و تجربه نگاری شود که همانند یک مانور تجربه ای میدانی باشد برای خدای نکرده همچنین اتفاقاتی در سایر نقاط کشور.
 
سردار ذوالقدر گفت: ساخت تعدادی از خانه ها را تقبل کرده ایم ، باید اولین گروه هایی باشیم که خانه های ساخته شده را تحویل دهیم، چرا که زمستان و فصل سرما در این منطقه سخت است، 
 
وی بیان کرد: ما آمده ایم به ناحیه دنا که به عنوان پاسدار خدمت رسانی و قدردانی کنیم، از همه نهادها و دستگاه های خدمت رسان در این زلزله تقدیر و تشکر می کنم.
 
وی گفت: سیدالشهدا با اهل بیت خود به میدان رفت و ما هم به تاسی از آن در سپاه سیدالشهدا تهران با نیروهای خود خدمت مردم سی سخت رسیدیم.
 
سردار ذوالقدر گفت: می توانیم به کمک مردم کارهای بزرگ در کشور انجام دهیم و از خود مردم سی سخت که همکاری داشتند با نیروهای ما تقدیر و تشکر می کنم.
 
وی گفت: همانگونه که اگر برای سپاه یکی از استانهای کشور اتفاقی بیفتد بقیه سپاه های استان و سپاه دنا نگران می شود و در سدد کمک رسانی برمی آید ما هم جهت خدمت رسانی و کمک در شهرستان دنا حضور پیدا کردیم.
 
وی بیان کرد: در جلسه ای با حضور سردار خرم دل فرمانده سپاه کهگیلویه وبویراحمد تفاهم نامه ای امضا خواهیم کرد و اقدامات خوبی را در دست اجرا داریم.
 
سردار ذوالقدر گفت: حضرت آقا یکی از بزرگ ترین دغدغه هایش سی سخت بوده که فرمانده سپاه کشور به نیابت از ایشان در سی سخت حضور پیدا کرد.
 
گفتنی است: سپاه سیدالشهدا تهران اولین گروهی بود که برای کمک رسانی به زلزله زدگان سی سخت اقدام به اعزام نیرو و جمع آوردی کمک های مردمی کرده است، که بدین منظور لوح تقدیری از سوی فرماندهی ناحیه دنا به فرمانده سپاه سیدالشهدای تهران اهدا شد.
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.