گروه: اخبار استان خبر: 183009 / تاریخ انتشار : 1400/1/15 ساعت : 16:11
در اولین جلسه ستاد تنظیم بازار لنده مطرح شد:

تشکیل۴۲مورد پرونده تخلف صنفی در ایام نوروز/توزیع ۸۹۰تن سیمان بهبهان و مارگون در لنده+تصاویر

در اولین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان لنده نماینده صمت از تشکیل بیش از ۴۲مورد پرونده تخلف صنفی در ایام نوروز در این شهرستان خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، اولین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان لنده با حضور فرماندار و اعضای شورای اداری این شهرستان در سال جدید در سطح شهرستان لنده برگزارشد.

در این جلسه نماینده اداره صمت در شهرستان لنده گفت: در ایام نوروز با تشدید بازرسی های صورت گرفته بیش از ۵۲۵مورد بازرسی و تشکیل۴۲مورد پرونده تخلفی به دلیل احتکار، عدم درج قیمت، گزانفروشی و عرضه خارج از شبکه داشتیم.

وی افزود: بیش از ۱۷تن شکر و ۱۰تن میوه و ۵ و نیم تن مرغ و ۱۷تن برنج دولتی در سطح شهرستان لنده در ایام نوروز در سطح شهرستان لنده توزیع داشتیم.

علویان گفت: در بحث روغن خوارکی دو فروشگاه بزرگ شهر و چندین عامل در سطح شهرستان مشغول توزیع هستند که هیچ گونه مشکلی در بحث روغن در این شهرستان نداریم.

وی گفت: بیش از ۵۶۰تن سیمان در سطح شهرستان لنده توزیع داشتیم که روز گذشته نیز یک هزار کیسه سیمان بهبهان در سطح شهرستان توزیع داشتیم.

نماینده صمت در لنده گفت: حذف موانع برای توزیع سیمان در سطح شهرستان لنده با همکاری خوب شرکت سیمان بهبهان و توزیع۳۳۰تن سیمان مارگون در سطح شهرستان داشتیم.

وی گفت: هماهنگی و تعامل با سازمان صمت و بازرگانی استان تمام سهمیه شهرستان لنده با تدبیر فرماندار شهرستان به طور مستقیم از استان خریداری می شود و کمترین مشکل را در ایام نوروز در سطح شهرستان لنده برای رفع نیازهای مردم داشتیم.

علویان گفت: بیش از ۵تن سهمیه روغن ویژه ماه مبارک رمضان پیش بینی شده است که همراه با شکر در سطح شهرستان در روز های آینده توزع خواهند شد.

در ادامه نیز فرماندار شهرستان لنده گفت:جلسه تنظیم بازار با هدف رفع مشکلات و تامین نیازمندی های مردم و تنظیم و تثبت بازار با ارائه راهکارها و پیگیری ها برگزار می شود که نقش مهمی در رفع نیازمندی های اقشار مختلف شهرستان دارد.

وی افزود: دین ما یک دین کامل و جامع است که توجه به معیشت مردم و رفع محرومیت و فقر زدایی را به عنوان یکی از مهمترین وظایف مسولان و حاکمان می داند که بحث صدقه، خمس و زکات و همه موارد را به درستی احصا کرده است تا بتوانیم برای رفع نیاز نیازمندان تلاش کنیم.

تورج رزمجو تصریح کرد:ما مسولان به عنوان خدمتگذاران مردم باید برابر توصیه ها دین و بزرگان دینی نیز احساس مسولیت کنیم و نسبت به رفع نیاز مردم در مقاطع مختلف احساس مسولیت کنیم وخود را در برابر این خدمت به مردم باید تلاشی مضاعف داشته باشیم.

وی گفت:نباید نسبت به دغدغه های مردم و مطالبات آنان بی تفاوت باشیم زیرا وقتی احساس مسئولیت داشته باشیم هیچ مشکلی در سطح شهرستان لنده نخواهیم داشت.

فرماندار شهرستان لنده تاکیدکرد:قبلا تمام اجناس مورد نیاز ما از شهرستان کهگیلویه تامین می شد ولی از زمان حضور نماینده صمت در شهرستان لنده تمام سهمه شهرستان به طور مستقیم از استان تامین و سهمیه ما نیز در این ایام دو برابر شده است.

وی خاطر نشان کرد:برای ماه مبارک رمضان چندین عامل برای توزیع نیازمندی های مردم شهرستان و توزیع سهمیه ارزاق مردم تعیین شده است که در چند روز آینده این مهم در سطح شهرستان اجرایی خواهدشد.

رزمجو گفت:شبکه بهداشت و درمان شهرستان نسبت به تشدید بازرسی ها و گشت های میدانی با اداره صمت، نیروی انتظامی و دادستانی و اتاق اصناف نیز همراهی کنند تا رعایت مسائل بهداشتی به درستی نهادینه شود.

فرماندار شهرستان لنده گفت:نیازمندی مردم به طور مستمر توسط بازرسین در سطح بازار و شهرستان احصا می شود و این مهم مورد رصد و پیگیری قرار خواهند گرفت.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.