گروه: اخبار استان خبر: 183004 / تاریخ انتشار : 1400/1/16 ساعت : 07:00
وقتی همت گروه های جهادی بسیج به بار نشست:

عیدی گروه های جهادی به محرومین در روستای مالشیخ لنده+تصاویر

ایام تعطیلات نوروزی فرصتی برای گشت و گذار در طبیعت است ولی بسیجیان پایگاه شهید عوضپور روستای مالشیخ این فرصت را به خدمت بی منت به محرومین روستا تبدیل کردند و در این ایام لبخند رضایت را بر لبان محرومین عیدی دادند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، ایام نوروز و تعطیلات نوروزی فرصتی برای استفاده بهینه از روزهای تعطیلی است که همه ما در طول سال برای رسیدن آن برنامه ریزی می کنیم تا از این فرصت نهایت بهره لازم را برای تفریح و گشت گذار در طبیعت ببریم ولی هنوز هستند خادمین گمنامی که در قالب گروه ها و اردوهای جهادی از این تعطیلات برای خدمت بی منت به مردم به خصوص محرومین نهایت بهره لازم را می برند.

بسیج هرکجا که حضور پیدا کرده است این حضور فعالانه و جهادی بوده است و این بار نیز بسیجیان پایگاه شهید عوض پور در روستای مالشیخ از توابع بخش مرکزی شهرستان لنده در این ایام تعطیلات نوروزی ردای خدمت بی منت را به تن کرده و به محرومین این روستا خدمت رسانی کردند.

گروه جهادی پایگاه شهید عوض پور روستای مالشیخ یکی از پایگاه های است که در این تعطیلات نوروزی به یاری محرومین روستا شتافته و با برگزاری اردوی جهادی چندین روزه نسبت به اجرای فرایند ساخت و ساز مسکن محرومین در این روستا اقدامات ارزشمندی را ارائه کرده است.

این گروه جهادی در فعالیت های چندین روزه خویش عملیات و ساخت و ساز این منزل مسکونی را به طور رایگان از پی تا مسقف کردن ساختمان با مشارکت بسیجیان این پایگاه اجرایی کرده است و عیدی خود را با خدمت بی منت به این خانواده نیازمند هدیه کردند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.