گروه: اخبار استان خبر: 182947 / تاریخ انتشار : 1400/1/13 ساعت : 19:54

جسد جوان گمشده یاسوجی در کوه های گنجه ای پیدا شد+تصویر و جزئیات

جوان ۲۶ ساله بویراحمد که پیش از این خبر گمشده در این پایگاه خبری منتشر شد اکنون جسد بی جان او در کوه های گنجه ای پیدا شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی از گردشگران حاضر در منطقه از کشف جسدجوانی ۲۶ساله در شهرستان بویراحمد خبر داد. 

 

 

یکی از افرادی که در روز ۱۳بدر به منظور گردش به کوه های گنجه ای بویر احمد سفرکرده بود گفت: جوانی  به نام “س .ص ” روز هشتم فروردین ماه از منزل خود واقع در روستای گنجه ای کهنه خارج وعدم مراجعت وی به منزل باعث ایجاد نگرانی خانواده شد ،اهالی روستا وبستگان در فضای مجازی اقدام به انتشار تصویر فرد گمشده در فضای مجازی نمودند و جستجو برای یافتن  جوان گم شده بی نتیجه ماند.

 

---

امروز و مصادف با روز طبیعت، در پی تماس احدی از شهروندان (افرادی که  کوههای گنجه ای کهنه را مقصد طبیعت گردی خود انتخاب نموده بودند)مبنی بر مشاهده یک جسد ، بلافاصله ماموران کلانتری به اتفاق کارآگاهان دایره مبارزه با جرایم جنایی و همچنین مقام قضایی واهالی روستا  به محل اعزام شدند.

 

 

هویت جسد متعلق به جوانی ۲۶ساله  که در تاریخ هشتم فروردین ماه ۱۴۰۰ از منزل خارج شده بود، شناسایی ،اما دلیل فوت هنوز مشخص نیست .

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.