گروه: اخبار استان خبر: 182939 / تاریخ انتشار : 1400/1/13 ساعت : 13:46
در جوابیه ای به خبر صبح زاگرس آمده است؛

افشای روابط " فعال محیط زیست " کهگیلویه و بویراحمدی با جیبوتی!/پایگاه های موشکی و اسناد مراکز هسته ای یاسوج را چه کسی لو داد؟

فعال محیط زیست کهگیلویه و بویراحمدی جوابیه ای قابل تأمل به انتقادات صبح زاگرس نسبت به خود، به این پایگاه خبری ارسال کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس طی مدت گذشته پس از استدلال های منطقی صبح زاگرس در دفاع از حقوق مردم شهر سی سخت و همچنین نگاه ویژه به فرصت های آبی موجود مردم کهگیلویه و بویراحمد جهت جلوگیری از بی آبی برای آیندگان، گزارش های خبری در این پایگاه خبری در قالب نقد بیان شد.

عموم مردم رسالت خبری شبکه صبح زاگرس مبتنی بر نقد را آگاهی دارند و در این بین تاکنون هیچ جریان سیاسی از باب نقدهای این رسانه، تافته جدا بافته ای نیست.

یوسف مرادی فعال محیط زیست که در چند نوبت مورد نقد این رسانه خبری قرار گرفته بود، جوابیه ای به مطالب استدلالی صبح زاگرس از جمله خبر
ماموریت یوسف مرادی در کهگیلویه و بویراحمد چیست؟ آورده است:

 

بسمه تعالی
جناب آقای صبح زاگرس
اینجانب بعد از اینکه مطلب شما با عنوان «ماموریت سیدیوسف مرادی در استان کهگیلویه و بویراحمد چیست؟» انتشار یافت( خبر 182795 / تاریخ انتشار : 1400/1/9) ،با توجه به همزمانی با سریال گاندو ٢، متوجه شدم که تمام برنامه های ماموریت اینجانب در کهگیلویه و بویراحمد توسط شما افراد باهوش، زیرک، همیشه بیدار و با بصیرت زیر نظر بوده و حقیقتش به یکباره دچار ترس و دلهره و اضطراب شدید شدم، مقداری برنجاس خوردم و تصمیم گرفتم نامه ای خطاب به شما بنویسم.


چند سال پیش که کشور بزرگوار جیبوتی کشور ایران را تحریم کرد، اینجانب با توجه به سختی شرایط زندگی و معیشت به رییس این کشور ایمیلی زدم و درخواست کردم که در قبال دریافت حقوق ماهانه به اندازه حداقل حقوق کارگری، مصوب وزارت کار، مامور سیاست های خصمانه آنها در کهگیلویه و بویراحمد شوم.لذا جهت اطلاع شما و شفاف سازی ماموریتم، مجموعه اطلاعاتی که طی ماموریتم در کهگیلویه و بویراحمد به کشور جیبوتی داده ام را به شرح زیر اعلام می کنم و درخواست دارم که ناموسا مانع از بیکار شدن اینجانب شوید و ماموریت بنده را مورد حمایت خویش قرار دهید:

١): اطلاعات پایگاه موشکی مستقر در تنگ کموتری


٢): نفوذ در سایت هسته ای خرانداز و ارسال اطلاعات آن به جیبوتی


٣): ارائه کلیه اسناد و اطلاعات مربوط به نیروگاه آب سنگین واقع در زیر پل ده میرزا در کنار تپه تلخسرو


٤): تلاش برای نفوذ در  فرودگاه چم چیت


٥): ارسال اطلاعات محرمانه از صنایع پهباد سازی مله شوره


٦): لو دادن مرکز غنی سازی اورانیوم پیرچوپان که تحت پوشش کوره های ذغال سازی فعال است.


٧): گرفتن عکس و فیلم از مناطق  فوق امنیتی سرنجلکل و دوگوش


٨): ارسال محل مدفون سازی اسناد هسته ای در دوپشته دشت روم

و من الله توفیقاین رسانه حسب رسالت ذاتی خود هیچ ترسی از نقد شدن ندارد و قطعا با توجه به استدلالهای صبح زاگرس و جوابیه این فعال محیط زیستی، بهترین قاضی مردم خواهند بود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.