گروه: اخبار استان خبر: 182878 / تاریخ انتشار : 1400/1/12 ساعت : 09:38
در بازدید مسولان از طرح سردار سلیمانی صورت گرفت:

قدردانی فرماندار لنده از تلاش بسیجیان در طرح سردار سلیمانی/بسیج در خط مقدم نبرد با کرونا+تصاویر

فرماندار شهرستان لنده در بازدید از ایستگاه غربالگری طرح سردارسلیمانی از تلاش های شبانه روزی بسیجیان در ورودی این شهرستان قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، آغاز روند اجرایی مرحله دوم طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با شناسایی بیماران کرونایی در ورودی شهرها با موفقیت های چشم گیری همراه بوده است که در همین راستا امروز فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه لنده، فرمانده انتظامی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده با حضور در ایستگاه غربالگری کرونا در ورودی شهر از اخرین روند اجرای این طرح بازدید کردند.

 

تورزج رزمجو در این بازدید با قدردانی از تلاش های شبانه روزی بسیجیان گفت: امروز بسیج به عنوان بازوی مهم کشور در خدمات رسانی در حوزه های مختلف در حال کمک رسانی است.

وی افزود: وجود سپاه و بسیج برای این کشور یک نعمت الهی است که حقیقتا در بحران ها و چالش های مختلف در کف میدان است و این مایه افتخار است.

 

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: اقدامات خوبی از سوی شبکه بهداشت و درمان، نیروی انتظامی و بسیج و سپاه و اعضای ستاد کرونا تا کنون در سطح شهرستان صورت گرفته است که حتی استاندار نیز قدردان این تلاش بوده است.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.