گروه: اخبار استان خبر: 182771 / تاریخ انتشار : 1400/1/10 ساعت : 09:40
بتن های سرگردان در یک شهر

داستان ادامه دار میکسرهای بتن ریز در معابرشهر یاسوج/وقتی خیابانهای شهر یاسوج اسیر بتن های سرگردان می شود+تصاویر

برخی از معابر اصلی شهر یاسوج به دلیل رفت وآمد زیاد این خودروها بتن ریز و ترشح بتن های اضافی آنها دچار مشکلات زیادی شده که در این زمینه باید اقدامی جدی صورت گیرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، چند سالی است که بامکانیزه شدن بتن ریزی های ساختمانی، روشهای منسوخ قدیمی دیگر بکار برده نمی شود و بتن های آماده با جذبه بالاتر و تسهیل در امر ساختمان سازی بسیار مشتری مدار و به صرفه شده است.

هرچند که برخی از معماران و کارشناسان ساختمان سازی، میزان استحاک این بتن ها را به دلیل رعایت نکردن برخی استانداردها زیر سئوال برده اند، اما امروز میکسر های بتن ریز از جمله خودروهای پر فت وآمد در امر ساختمان سازی ها بویژه در شهرها هستند.

معظلات ادامه دار میکسرهای بتن ریز برای معابر شهر یاسوج

اما همین خودروهای بتن ریز امروز به معضلی برای شهر یاسوج مبدل شده اند و خیابانهای این شهر بویژه در مرکز شهر اسیر بتن های سرگردان این خوردوها شده است.

 

خودروهای بتن ریز میکسری به دلیل بار و حمل بتن آماده و تسهیل در کم کردن مسیر رفت و آمد خود از مقدار تعیین شده بیشتر بارگیری می شود که همین موضوع باعث می شود که میزانی از بتن آماده در این خوردوها در مواقع رفت و آمد این خوروهای سنگین به بیرون پرتاب شود و سطح خیابانهای شهر را به خود آغشته کنند.

این بتن ها به دلیل گیرایی زیاد و سفت شدن زود خود، باعث از بین رفتن سطوح زیادی از معابر شده اند که همین موضوع نارضایتی مردم و شهروندان یاسوجی را در برداشته است.

وقتی خیابانهای شهر یاسوج اسیر بتن های سرگردان می شود

از بین رفتن سطوح خیابانها، ایجاد دست اندازهای خطرناک و متعدد که باعث صدمه زدن به خودروهای سبک شده و همچنین ترافیک های سنگین هنگام بتن ریزی در شبانه روز همه موضوعاتی بوده که امروز به معضلی برای شهروندان تبدیل شده که نیازمند یک مدیریت جامع در این قضیه است.

بر اساس شواهد برخی از معابر اصلی شهر یاسوج به دلیل رفت وآمد زیاد این خودروهای بتن ریز و ترشح بتن های اضافی آنها دچار مشکلات زیادی شده که در این زمینه باید اقدامی جدی صورت گیرد.

 انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.