گروه: اخبار استان خبر: 182762 / تاریخ انتشار : 1400/1/14 ساعت : 23:52

آخرین وضعیت پروژه پل ارتباطی لنده_دهدشت در تراب/خروج تاریخی لنده از بن بست ارتباطی+تصاویر

پروژه احداث پل ارتباطی لنده_ دهدشت در روستای تراب یکی از مهمترین پروژه های است که قفل چندین ساله این اتصال را باز خواهد کرد که تلاش های خوبی در سه سال گذشته صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،توسعه راه ها به عنوان یکی از شاکله اصلی زیرساخت های توسعه شهرستان ها محسوب می شود که می تواند نقش مهمی در خروج از بن بست های تاریخی آنان داشته باشد.

راه همواره به عنوان یکی از مهمترین نیازمندی های جامعه محسوب می شود که توجه به زیرساخت هافنی و مهندسی اصلی آن به همراه استانداردسازی آن یک نیاز ویژه و مهم برای شهرها محسوب می شود.

شهرستان لنده به دلیل عدم داشتن راه ارتباطی مناسب و استاندارد با سایر شهرستان های همجوار همواره در یک بن بست ارتباطی قرار داشت که با اتصال جاده دهدشت_پاتاوه به لنده_ تشان در استان خوزستان علاوه بر خروج از بن بست تاریخی خود به یک شاه راه ارتباطی برای اتصال جنوب کشور به مرکز کشور نیز در آینده تبدیل خواهد شد.

پروژه احداث پل ارتباطی لنده_ دهدشت در روستای تراب یکی از مهمترین پروژه های است که قفل چندین ساله این اتصال را باز خواهد کرد که تلاش های خوبی در سه سال گذشته صورت گرفته است و بخش های از این پل ارتباطی نصب و در حال اجرا است که نقش مهمی در کاهش زمان تردد ها و نزدیک شدن به شهرهای دهدشت، دیشموک و قلعه رئیسی و در آینده با اتصال جاده دهدشت_پاتاوه را خواهد داشت.

شروع به کار جاده دسترسی لنده_دهدشت از میسر تراب در حوزه شهرستان کهگیلویه در حال اجرا است که با اجرایی شدن این پروژه و ادامه آن از مسیر تراب_لنده شاهد یک تحول بزرگ در مسیر ارتباطی لنده خواهیم بود.

پروژه لنده_تشان نیز همچنان فعال و مشغول به کارهستند که امیدواریم با به مناقصه رفتن سایر قطعات این پروژه شاهد تحول بزرگ در حوزه راهسازی استان در اتصال جاده پاتاوه_دهدشت و لنده تشان و اتصال به خوزستان باشیم.

گفتنی است چندماه پیش نیز در حین عملیات انتقال تیرهای پل لنده_دهدشت(تراب)یکی از تیرک های اصلی سقوط کرد و عملیات اجرایی چندماهی نیز به تعویق افتاده است.

تصاویر زیر روند اجرایی پروژه پل ارتباطی لنده_دهدشت در روستای تراب است که می توانید مشاهده نمایید:

---
 
--
-
--
-
--
-
--
-
--
-
--
-
--
-
--
-
--
-
--
-
--
-
--
-
--
-
--
-
--
-
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.