گروه: اخبار استان خبر: 182755 / تاریخ انتشار : 1400/1/9 ساعت : 08:15
وعده های بی سرانجام:

تیم داری شهرداری یاسوج پشت دیوار اما و اگر های شورای پنجم/وعده ای که هیچگاه محقق نشد

شورایی که شعاری اعضای آن جوانان زیادی را دلخوش به وعده های خود کرده بود، یکی از مهمترین وعده های اعضاء جدید آن که برای اولین بار وارد این پارلمان محلی شدند،احیاء دوباره تیم فوتبال شهرداری یاسوج بود

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شورای دور پنجم شهر یاسوج با حضور افرادی به گفته کارشناسان  متخصص در امر شهرسازی با مدارک دانشگاهی مرتبط درانتخابات سال 96 با هفت نفر که چهار نفر کمتر از  شورای  دور چهارم بود شروع به فعالیت کرد که در همان ابتدا با مشکلاتی از قبیل اکثریت و اقلیت روبه رو شد.

شورایی که شعاری اعضای آن جوانان زیادی را دلخوش به وعده های  خود کرده بود، یکی از مهمترین وعده های اعضاء جدید آن که برای اولین بار وارد این پارلمان محلی شدند،احیاء دوباره تیم فوتبال شهرداری یاسوج بود که در دور چهارم شورا بنا به دلایلی منحل شد.

برخی از اعضای فعلی شورای شهر یاسوج که بهترین راه رسیدن به این کرسی را  قول  بازگرداندن تیم فوتبال غول کش به روزهای اوج دانسته بودند در کمال تعجب نتوانستند به وعده خود عمل بپوشانند و امروز برای خود لقب  وعده های بی سرانجام را یدک می کشند.

بر اساس مصاحبه های ارائه شده این اعضا، آنها در صدد احیاء دوباره  تیم شهرداری یاسوج بوده اند و با شانتاژ های تبلیغاتی خود سعی در برآورده کردن آن داشته اند، اما باید چنین گفت که ماحصل این وعده ها،عجز و ناتوانی و حتی بی میلی این اعضاء برای برآورده کردن آن بوده است.

سکوت،ماحصل وعده و شعارهای اعضای شورا

هرچند که برخی از اعضای شورای شهر از تصویب دوباره تیم داری شهرداری یاسوج در عرصه فوتبال سخن رانده اند و آن را یک مصوبه دانسته، اما همچنان سکوت بر سر در شهرداری یاسوج و شورای شهر خودنمایی می کند و نه نامی و نه سخنی از این تیم داری نیست.

قرعه آخرین ریاست شورا پنجم شهر یاسوج به نام دهرابپور خورد، فردی که خودش پایه گذار تیم شهرداری یاسوج بود، وی در اولین روزهای انتصابش به عنوان ریاست آخرین دوره سالی شورای پنجم شهر یاسوج خبر از مصوب شدن تیم داری و راه اندازی دوباره باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری یاسوج داد ،خبری که برای جوانان بسیار خوشحال کننده و برای ورزش دوستان بسیار مایه دلگرمی شد.

رئیس شورای شهر یاسوج در این‌باره گفته بود در سال نود و هشت با توجه به دغدغه‌های جوانان شهر مصوبه‌ای را در شورای شهر درباره احیای تیم شهرداری یاسوج داشتیم و پیگیر اجرایی شدن آن بودیم، ولی متاسفانه تاکنون این مصوبه به اجرا نرسیده است.

وی نیز افزوده است، احیای تیم شهرداری یاسوج حق مسلم مردم استان و به ویژه جوانان است و از نهادهای نظارتی درخواست داریم بر اجرای مصوبات شورای شهر به ویژه چنین مصوباتی نظارت کافی داشته باشند تا زمینه شکوفایی استعدادهای درخشان جوانان فراهم شود.

تخصیص اعتبار 8 میلیارد تومانی

همچنین در همین زمینه علی اکبری تبار نائب رئیس شورای شهر یاسوج  که در دور چهارم این شورا یکی از موافقان انحلال این تیم داری بود و در دور پنجم در آخرین سال  ریاست شورای دور پنجم موافق دوباره تیم داری شهرداری در زمینه فوتبال شده بود، گفته است،در بودجه سال 99 مبلغ هشت میلیارد تومان اعتبار برای احیای تیم فوتبال شهرداری یاسوج پیش بینی شده بود و برنامه احیای تیم شهرداری به صورت مصوبه در شورای شهر یاسوج تصویب شده است، اما باید به آقای نائب رئیس گفت تنها چیزی که شهروندان در آن سال دیدند ،خبرهای ناامید کننده بوده است.

شهروندان و مردم پایتخت نشسین طبیعت در آخر به این نتیجه رسیدند که تنها ماحصل شورای دور پنجم حواشی های پی در پی و فرافکنی های اعضاء این شورا علیه هم دیگر بوده که با راه اندازی اکثریت و اقلیتی صورت گرفت که کار خدمات رسانی  را از این شورا به کلی حاشیه برد.

الوعده وفا آقای دکتر!

حال بعد از چهار سال سکانداری اعضای فعلی شورای پنجم شهر یاسوج باید به آنان یادور شد که الوعده وفا، هنوز هم جوانان وشهروندان زیادی منتظر به سرانجام رسیدن وعده های آنان هستند، وعده هایی که آیا به سرانجام می رسد یا نه؟!

 

باید به اعضای فعلی شورای شهر یاسوج که آخرین روزهای خود بر صندلی های این شورا را طی می گذرانند یادآور شد که هنوز طرفداران تیم شهرداری یاسوج در سرزمین زاگرس بازی های غول کش را در ورزشگاه تختی یاسوج از یاد نبرده اند و آنان هنوز دلخوش به وعده هایی هستند که اعضای شورا نسبت به انجام دادنش خود را عجر و ناتوان نشان داده اند.

چک های برگشتی یک تیم انحلال یافته

ناگفته نماند که تیم شهرداری یاسوج در دوران فعالیت و پس از آن از حواشی گوناگون بعد از گذشت سال‌ها همچنان مشکلات مالی و مطالبات بجامانده از آن شهرداری یاسوج را با تمام ضعف در بنیه مالی آزار میدهد.

لازم به ذکر است احیای تیم فوتبال شهرداری در سالیان متمادی از مطالبات جوانان شهر یاسوج بوده و برخی از اعضای شورای شهر یاسوج معتقدند تیم داری شهرداری خلاف قانون است.

 

انتهای پیام/ر
 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
کارگر
1400/1/9 - 21:36
بابا دم این تیم داری شهرداری رو ول کنید تو حقوق نیروهاش مونده بودجه کجا بود
rateup 0
 ratedown 0
کارگر
1400/1/9 - 21:36
بابا دم این تیم داری شهرداری رو ول کنید تو حقوق نیروهاش مونده بودجه کجا بود
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.