گروه: اخبار استان خبر: 182731 / تاریخ انتشار : 1400/1/7 ساعت : 23:59
در گفتگو با فرمانده سپاه دنا مطرح شد:

اجرای مصوبات سفر فرمانده سپاه کشور به سی سخت/کانکس و مبالغ نقدی در سی سخت با تایید معتمدین و اولویت بندی توزیع شد

سرهنگ ستوده نیا گفت: طی جلساتی با معتمدین ۹ منطقه سی سخت، اطلاعات ریز ساکنین اخذ و با اولویت های ۱۱ گانه کانکس ها و کارت هدیه نقدی اهدایی سردار سلامی بین شهروندان توزیع شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرمانده سپاه  شهرستان دنا ضمن تبریک سال جدید و نیمه شعبان گفت: نیمه شعبان تابلو و هویت شیعیان هست که آن را گرامی می داریم.

 

سرهنگ ستوده نیا افزود: پس از حضور سردار سلامی فرمانده سپاه کشور در سی سخت و دیدار با مردم زلزله زده و سخنرانی وی در جمع مردم، متعاقب آن ۳۰۰ کانکس به سی سخت ارسال شد که پس از آن جلساتی با ۲۷ نفر از معتمدین سی سخت یعنی از هر محله ۳ نفر برگزار شد.


وی بیان کرد: طی ساعت ها مباحثه و گفتگو با معتمدین ۹ منطقه سی سخت، اطلاعات ریز ساکنین این مناطق اخذ شد و ۱۱ اولویت اعم از وضعیت مالی و معیشتی، تعداد فرزند، بیماری صعب العلاج و خانوارهای دارای معلول مد نظر قرار گرفت که تلاش شد در خصوص توزیع این کانکس ها هیچ گونه تبعیض صورت نگیرد.


وی با تاکید بر حساسیت در تقسیم کانکس ها بین شهروندان گفت: خوشبختانه مراجعات مردمی نه در خصوص تبعیض در توزیع کانکس ها بلکه به دلیل ضرورت و نیاز به حق آنان به کانکس و خانه های پیش ساخته باتوجه به وضعیت تخریب خانه های خود بوده است که نیازمندی شهر به کانکس های بیشتر را نشان میدهد.


ستوده گفت: از دیگر مصوبات سفر سرلشکر سلامی توزیع ۱۰۰۰ عدد کارت هدیه ۵۰۰ هزار تومانی بین مردم بوده است که از دو شب پیش شروع و تا نیمه شعبان ادامه دارد، سعی شد در توزیع کارت های هدیه افرادی که وضعیت معیشتی مناسبی ندارند، مستاجران، نیازمندان، خانواده های کمتربرخوردار در اولویت باشند.


وی در خصوص توزیع بسته های معیشتی که مربوط به روستاهای تابعه شهر سی سخت بوده گفت: این بسته ها مربوط به قرارگاه خاتم الانبیا سپاه و ستاد بازسازی عتبات عالیات بوده که پس از سفر سردار سلامی توزیع شد.


فرمانده سپاه شهرستان دنا در خصوص جهیزیه ها مطرح شده در سفر سردار سلامی گفت: ۳۷۰ جهیزیه به کل استان کهگیلویه وبویراحمد اختصاص یافت که ۴۰ سری آن سهم شهرستان دنا بوده که بین زوج های نیازمندی که از قبل حتی ۲ سال پیش ثبت نام کرده بودند توزیع شد که برخی از آن مربوط به مصوبات سفر قبلی سردار سلامی به پاتاوه بوده است.


ستوده نیا با بیان اینکه خدمت رسانی سپاه و بسیج ادامه خواهد داشت گفت: کمک رسانی ما منحصر به موارد فوق نبوده و خدمت رسانی گروه های جهادی ادامه دارد و تا انتها در کنار مردم خواهیم ماند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.