گروه: اخبار استان خبر: 182510 / تاریخ انتشار : 1400/1/1 ساعت : 13:42
اطلاعیه فوری؛

قبول شدگان استخدام دانشگاه علوم پزشکی استان بخوانند

دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اطلاعیه ای فوری ویژه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی این دانشگاه صادر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به اطلاع کلیه شرکت کنندگان محترم آزمون(24/11/1399)  وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می رساند در آزمون های استخدامی و آزمون های سازمان سنجش، ثبت اطلاعات بر اساس خود اظهاری متقاضی صورت می‌پذیرد. (مدرک تحصیلی، مشخصات شناسنامه‌ای، وضعیت ایثارگری، بومی و امتیاز کرونا در آزمون اخیر وزارت بهداشت)

بر اساس مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا و همچنین بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور (مصوبه شورای توسعه) مراتب برخورداری از امتیاز کرونا در متن آگهی آزمون یاد شده به صراحت اشاره شده و دستور العمل و شیوه نامه اعطای امتیازات افرادی که در راستای وظایف و ماموریت های محوله مستقیما  در مقابله با ویروس کرونا و درمان بیماری کرونا یا covid-۱۹ فعالیت نموده باشند به صورت دقیق و شفاف به دانشگاه‌های علوم پزشکی و موسسات تابعه وزارت ابلاغ شده است.

با توجه به حساسیت موضوع و لزوم دقت و صحت کامل در اعمال امتیاز کرونا کمیته ای متشکل از (رئیس دانشگاه -معاونت توسعه دانشگاه _مسئول حراست دانشگاه _مسئول بازرسی دانشگاه و نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان) تعیین شده است که فرم مربوط به امتیاز کرونا به تایید آنها می‌رسد.

در مرحله بررسی مدارک، داوطلب می بایست خود طبق خود اظهاری مرحله ثبت‌نام، کلیه مدارک و مستندات اظهارات خود را به محل قبولی ارائه نماید و در صورتی که نتواند اظهارات خود را با مدارک مثبته ثابت نماید نمره و امتیاز اعمال شده وی حذف خواهد شد. و پس از حذف امتیازاتی که نتوانسته صحت آنها را اثبات برساند نمره واقعی فرد مجدداً محاسبه خواهد شد.

با توجه به مراتب فوق، داوطلبان توجه داشته باشند دریافت کارنامه دلیل بر قبولی آنها نیست. همانگونه که در نمونه کارنامه قبولی پیوست نیز به این موضوع موضوع به شرح زیر اشاره شده است؛ این کارنامه صرفا جهت اطلاع داوطلب صادر گردیده و هیچ گونه حقی برای استخدام داوطلب ایجاد نمی کند.

ضمنا بر اساس تذکرات آگهی و شیوه نامه ارسالی در هر مرحله از مراحل استخدامی اعم از (نتایج اولیه مصاحبه استخدامی، گزینش و در صورت پذیرش نهایی و صدور حکم استخدامی) شواهدی دال بر عدم استحقاق داوطلب جهت برخورداری از امتیاز ویژه کرونا امتیاز بومی و سایر امتیازات به دست آید ضمن کسر امتیاز مربوطه مطابق با مفاد آگهی استخدامی با او رفتار خواهد شد و ذینفع حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

در صورت صدور گواهی خلاف واقع از سوی کارکنان و مسئولین مربوطه در این زمینه مراتب از طریق واحدهای نظارتی وزارت خانه و هیئت های رسیدگی به تخلفات اداری نیز پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.