گروه: اخبار استان خبر: 182382 / تاریخ انتشار : 1400/1/15 ساعت : 10:16

خیابان ها و کوچه هایی که زخم هایشان خوب نمی شود/آقایان مسئول یاسوج را دریابید+تصاویر

انتخابات شورای شهر و روستا که می شود یکی از وعده ها و شعارهای کاندیداها فضاسازی شهر است اما به محض قبول شدن درگیر مسائل دیگر می شوند و فراموش می کنند قرار بود یاسوج را بسازند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس زیبایی بصری یکی از مهمترین مسائلی است که باید مورد توجه هر فردی قرار بگیرد، وقتی در خانه هایمان هستیم تمایل داریم که حیاط خانه هایمان به زیباترین شکل ممکن باشد، انواع درخت و گل می کاریم،این زیبایی های بصری بدون شک تاثیر مثبتی نیز بر روی افکار خواهد داشت.

 سطح شهر هم همچون خانه می ماند، خیلی از مردم بخش زیادی از وقت شان را در سطح شهرها می گذرانند، بی روح بودن و نا زیبایی در این مکان خود به خود باعث ایجاد یک روحیه خشن در فرد می شود، کسی که صبح تا شب در شهر گل و گیاه و زیبایی می بیند با کسی که با خشکی و کوچه خیابان های داغون مواجهه می شود در جامعه نیز رفتارهای متفاوتی خواهند داشت.

شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد است و می طلبد، استانی که آب و هوای آن زبان زد خاص و عام است یکی از شهرهای زیبا باشد، در این شهر کارهایی صورت گرفته است اما تا رسیدن به مطلوب بسیار فاصله داریم.

انتخابات شورای شهر و روستا که می شود یکی از وعده ها و شعارهای کاندیداها فضاسازی شهر است اما به محض قبول شدن درگیر مسائل دیگر می شوند و فراموش می کنند قرار بود یاسوج را بسازند.

متاسفانه برخی از خیابان ها و کوچه های اصلی  شهر یاسوج در وضعیت بسیار نامناسبی قرار دارند، به گونه ای که به هیچ عنوان این شرایط زیبنده یک شهر و مرکز یک استان نیست.

برخی از کوچه و خیابان های شهر یاسوج یا فقط سیمان هستند و از کاشی خبری نیست و برخی دیگر اگر کاشی دارند نیز کاشی هایشان کنده شده اند و یکی بود یکی نبود هستند.

شهر یاسوج برای اینکه به یک شهر با شرایط مطلوب تبدیل شود به یک همت جهادی نیاز دارد، اعضای شورای شهر یاسوج می توانند در زیبا سازی شهر بسیار اثرگذار باشند.

خیابان هایی که صحنه های بسیار زشتی را در مرکز شهر به نمایش گذاشته اند و گاهی گلایه های زیادی را به دنبال داشته اند، شهرک امام علی(ع)، شهرک امام حسین(ع) برخی از خیابان های ابوذرها و امامت های شهر یاسوج چنین وضعیتی دارند.

 شورای شهر فعلی که دیگر فرصت زیادی ندارند و چهار سال گذشت اما باید پرسید که اعضای شورای شهر چه دست اوردی برای شهر داشتند و شهر یاسوج نسبت به 4 سال قبلش چقدر پبشرفت داشته است.

مردم شهر یاسوج باید دقت بیشتری در انتخابات شورای شهر داشته باشند و افراد متخصص را راهی کرسی های شورا کنند.

 
 
 
 
 
---
---
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.