گروه: اخبار استان خبر: 181935 / تاریخ انتشار : 1399/12/21 ساعت : 10:01

دوئل دو برادر برای تصاحب یک صندلی در شرکت نفت!/دود اختلافی که به چشم ورزش نفت می رود

چرا شرکت نفت و گاز گچساران در این سال ها در تربیت نیروی متخصص و مدیر توانمند عاجز مانده است که به اجبار باید به روابط خانوادگی برای انتخاب روسای ادارات تمایل پیدا کند؟.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ درکنار حواشی مختلفی که این روزها پیرامون شرکت نفت و گاز گچساران وجود دارد داستان تصاحب صندلی های ریاست دو اداره توسط دوبرادر نیز نقل محافل نفتی ها شده است.

 

بعد از خبرهایی که چندی پیش در خصوص ریاست حسن عنبریان بر اداره روابط عمومی این شرکت به گوش رسید این بار برادر دیگر وی جهانبخش عنبریان فشارهایی را به مدیرعامل و مجموعه مدیریتی نفت با اعمال نفود برای تصاحب صندلی  ریاست ورزش نفت آغاز کرده است.
 
 
به نظر می رسد با مشخص شدن موضوع انتقالی شاهرخ داودی رئیس فعلی امروز ورزش نفت به تهران به زودی شاهد دوئلی دیدنی این دو برادر در نفت و گاز گچساران خواهیم بود.
 
 
در دوران ریاست هوشنگ صیدالی، حاشیه های این دو برادر همیشه تیتر رسانه های مخالف و موافق مدیرعامل فعلی این شرکت بوده است.
 
 
از حواشی مربوط به مصاحبه تلویزیونی با برنامه ورزشی لیگ یک که هنوز کلیپ های آن در فضای مجازی دست به دست می شود تا نتایج ضعیف در دوران مسئولیت جهانبخش عنبریان در تیم فوتبال نفت، نشان از هزینه دادن یک شرکت بخاطر ارتباط خاص مدیرعامل با یک خانواده است.
 
 
و در پایان فقط یک سوال باقی می ماند که چرا شرکت نفت و گاز گچساران در این سال ها در تربیت نیروی متخصص و مدیر توانمند عاجز مانده است که به اجبار باید به روابط خانوادگی برای انتخاب روسای ادارات تمایل پیدا کند؟.
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.