گروه: اخبار استان خبر: 181931 / تاریخ انتشار : 1399/12/20 ساعت : 13:45
مدیر عامل شرکت نفت و گاز گچساران گفت:

جمهوری اسلامی با تکیه بر آرمان‌های انقلاب از تمام بحران‌ها عبور می‌کند

صیدالی گفت: امروز ایران اسلامی با وجود همه مشکلات و دشمنی های نظام سلطه، با درایت مقام معظم رهبری ، وحدت ملت بزرگ ایران اسلامی و با تکیه بر آرمان های والای انقلاب از تمام بحران ها عبور خواهد کرد .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، آیین افتتاح ساختمان پایگاه بسیج شهید دستغیب با حضور جمعی از مسئولین در گچساران برگزار شد.

صیدالی،مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در این آیین ضمن تبریک مبعث حضرت رسول (ص) گفت:در این روز یادی می کنیم از سردار دلها،حاج قاسم سلیمانی که افتخار تمام عالم است، چرا که شهید سلیمانی عزت و اقتدار ایران اسلامی را به جهان نشان داد.

وی افزود:این مکان مقدس که امروز عزیزان در سپاه و بسیج زحمت کشیدند‌ و افتتاح شد،از ساختمان قدیمی اش خاطره ها دارم و چه شبها و روزهایی که در این پایگاه مقاومت اقدامات فرهنگی را با همراهی سایر بسیجیان عزیز پیگیری می کردیم.بنابراین تقدیر و تشکر می کنم از تمام عزیزانی که این مکان را سرو سامان دادند.

صیدالی تصریح کرد:چند روزی هم به پایان سال باقی نمانده و نوروز را هم پیشاپیش تبریک عرض می کنم.اما با توجه به شیوع کرونای جهش یافته انگلیسی که به برخی شهرها و استان های ما نیز سرایت کرده؛ همه به نوعی وظیفه مقابله را داریم که باید از دید و بازدید ها و تجمعات پرهیز کنیم هرچند محدودیت های کرونایی در شهرستان اعمال شده که باید رعایت کنیم.

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران اظهارکرد:چفیه ای که امروز برگردن انداخته ایم در دوران دفاع مقدس کاربردهای بسیاری برای رزمندگان داشت، این چفیه یک نماد با ارزش است که امیدواریم حرمت این نماد ارزشمند را نیزداشته باشیم.

وی درادامه گفت:هر عرصه ای از جبهه و جنگ خودش یک مکتب اساسی داشت و آنهایی که درجبهه و جنگ بودند با واژه پایگاه مقاومت آشنایی داشتند که به نوعی از مساجد به عنوان پایگاه ها یاد می شدند. امیدواریم که بازهم چنین مکانی یک مکان پر رونق بشود برای زنده نگاه داشتن آرمان های امام و صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی.

صیدالی گفت:امروز آنچه در کشور ما می گذرد با همه مشکلات و دشمنی های نظام سلطه،اما با درایت مقام معظم رهبری ، وحدت و انسجام ملت بزرگ ایران اسلامی و با تکیه بر آرمان های والای انقلاب  از تمام بحران ها عبور خواهد کرد و امروز انقلاب اسلامی با تمام قدرت و عزت به راهش ادامه می دهد.

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران تصریح کرد:افتخار می کنم بخشی از عمرم را در این راه پرافتخار بسیج گذرانده ام و تا زنده ام هم یاری گر این راه خواهم بود هرچند باید کمک کنیم که مسائل فرهنگی را با نماد بسیج گسترش ، توسعه و تجزیه و تحلیل کنیم.

وی در پایان گفت:بسیج یک مکتب است، بسیج به عنوان یک مرکز نشان دهنده راه و صراط مستقیم است و باید همواره برای نجات از گمراهی متصل به ارزش های بسیج باشیم.

برش کیک تولدی برای میلاد سردار دلها،حاج قاسم سلیمانی و مولودی خوانی مبعث رسول اکرم(ص) از دیگر بخش های این آیین بود.

 

تصاویر تکمیلی: 
 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.