گروه: اخبار استان خبر: 181787 / تاریخ انتشار : 1399/12/18 ساعت : 07:56
سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان مطرح کرد:

گلایه شهروندان باشتی از وجود آب در بنزین/محمدی:تخلفات عمدی مشمول جریمه می شود

سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگر آب در بزنین باشد ممکن است دلایل عمدی یا غیر عمدی داشته باشد که اگر عمدی باشد، تخلف در کمیته تخلفات مطرح و جایگاه دار جریمه خواهد شد.

عزیزالله محمدی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، در خصوص گلایه برخی شهروندان باشتی مبنی بر وجود آب در بنزین گفت: هفته ای یک بار جایگاه های سوخت از نظر کنترل کیفی، آب، مشخصات ظاهری بررسی می شود در این مورد بررسی ها انجام می شود.

 

وی با اشاره به اینکه اگر سوخت بنزین دچار ایراد باشد، باید مابقی خودروها گلایه داشته باشند، گفت: در راستای مشکلات سوخت بنزین تاکنون گزارشی دریافت نشده است، در این مورد اگر جایگاهی شک برانگیز باشد، جایگاه تعطیل و مورد بررسی قرار می گیرد.

 

این مسئول ادامه داد: مواردی به این شکل گزارش شد، اما بررسی های کارشناسی نشان داد ایراد از خودرو است،بنابراین در شرایطی که 20 الی 30 خودرو از وجود مشکلات بنزین مطالبی را بیان کنند، مشکل از جایگاه خواهد بود که مورد بررسی قرار می گیرد و تعطیل خواهد شد.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه اگر در هر جایگاهی ارائه بنزین دچار مشکلاتی باشد مورد بررسی قرار می گیرد، افزود: اگر آب در بنزین باشد ممکن است دلایل عمدی یا غیر عمدی داشته باشد که اگر عمدی در کار باشد این تخلف در کمیته تخلفات مطرح و جایگاه دار جریمه خواهد شد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.