گروه: اخبار استان خبر: 181782 / تاریخ انتشار : 1399/12/17 ساعت : 15:00

سپاه فتح یاریگر بیماران صعب العلاج سیسختی در روزهای سخت پس از زلزله

معاون هماهنگ کننده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از اهدای کمک های نقدی و بسته های حمایتی به بیش از 800 خانواده بیماران صعب العلاجی و دیابتی در شهرستان دنا خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس زمین لرزه 5 و 8 دهم ریشتری روز بیست و نهم بهمن ماه خسارات زیادی را به شهر سی سخت و روستاهای اطراف آن در شهرستان دنا وارد ساخت؛ گروه های مختلف از روز وقوع زمین لرزه در شهرستان دنا حضور دارند و کار آواربرداری، اسکان و خدمات رسانی را انجام می دهند.

 

در این میان رسیدگی و خدمات رسانی به بیماران صعب العلاجی شهرستان دنا یکی از کارهای ارزشمندی است که توسط سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در حال انجام است.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه فتح در گفتگو با صبح زاگرس در خصوص کمک به بیماران صعب العلاجی و خانواده های آن ها گفت: در راستای کمک به مردم زلزله زده شهر سیسخت و روستاهای اطراف ، قریب به 810 نفر از بیماران صعب العلاجی و دیابتی را شناسایی و احصاء کردیم .

 

سرهنگ پاسدار سعید برومندزاده در ادامه با اشاره به تشکیل گروه هایی از پرسنل سپاه فتح برای سرکشی از این بیماران بیان کرد: برای هر کدام از این بیماران کمک نقدی، بسته های معیشتی و بهداشتی  به ارزش یک میلیون تومان اهدا شد.

 

وی در پایان گفت: در سرکشی های به عمل آمده بیش از یک میلیارد تومان کمک های نقدی، بسته های مواد غذایی و بهداشتی به خانواده های بیماران صعب العلاجی و دیابتی اهدا شد.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.