گروه: اخبار استان خبر: 181779 / تاریخ انتشار : 1399/12/17 ساعت : 13:47
طبق گمانه زنی ها؛

حسین کلانتری و یک کهگیلویه و بویراحمدی؛ گزینه های تصدی استانداری ایلام

طبق برخی گمانه زنی های رسانه ای، استاندار کهگیلویه و بویراحمد و فرماندار سابق گچساران از گزینه های تصدی استانداری ایلام هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس دولت دوازدهم ماه های پایانی عمر خود را می گذراند اما در این میان بحث تغییر و تحول در مجموعه دولت و دستگاه های زیرمجموعه آن همچنان وجود دارد و هر روز خبرهایی مبنی بر جابجایی مدیران رده های مختلف دولت به گوش می رسد.

 

کهگیلویه و بویراحمد نیز در چند ماه اخیر شاهد تغییر و تحولات زیادی به خصوص در راس فرمانداری های این استان بوده است به گونه ای که فرمانداران هر سه شهرستان بزرگ استان یعنی بویراحمد، کهگیلویه و گچساران تغییر کردند تا عمر فرمانداری آن ها به قرن پانزدهم شمسی نرسد.

 

اما در این میان شاید مهمترین شایعات و گمانه زنی هایی که در فضای سیاسی استان کهگیلویه و بویراحمد وجود داشت و همچنان نیز ادامه دارد ابقا یا کنارگذاشتن حسین کلانتری از سمت استانداری کهگیلویه و بویراحمد بوده است؛ موضوعی که برخی کارشناسان و رسانه ها آن را واجب می دانند و عقیده دارند کلانتری نتوانسته است آن طور که لازم بوده است در کهگیلویه و بویراحمد خدمت کند و تحول خاصی در شرایط کلی این استان به وجود نیامده است.

 

گمانه زنی تغییر استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ماه های پایانی عمر دولت تدبیر و امید شاید کمی عجیب به نظر برسد اما این شایعات حول حسین کلانتری تنها در کهگیلویه و بویراحمد وجود ندارد و امروز برخی رسانه ها خبر جدیدی را در خصوص استاندار کهگیلویه و بویراحمد منتشر کرد.

 

بر اساس اخبار منتشر شده تغییر در استانداری ایلام موجب شده است  تا در محافل و مجالس مردمی، رسانه‌ای و سیاسی استان ایلام هر روز یک گزینه جدید برای تصدی استانداری ایلام مطرح شود اما ظاهراً دولت هنوز به گزینه نهایی نرسیده است، در میان گزینه‌های مطرح علاوه بر محمد نوذری که سرپرست  استانداری ایلام را عهده دار است، نام گزینه‌های بومی این استان از جمله حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز به چشم می خورد.

 

همچنین در میان اسامی ذکر شده نام یک کهگیلویه و بویراحمدی دیگر یعنی منوچهر حبیبی نیز دیده می شود که سابقه فرمانداری در شهرستان گچساران و مدیرکلی راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد همچنین معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین را در کارنامه دارد.

 

با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات شایعات و گمانه زنی ها در خصوص تغییر مدیران دولتی نیز بیش از پیش شده است و باید دید اگر قرار است چنین تغییراتی در بدنه مدیریتی کلان دولت ایجاد شود فایده ای نیز خواهد داشت یا تنها برای مرهم گذاشتن بر زخم های ایجاد شده در این 2 استان محروم است.

 

مدتی پس از روی کار آمدن حسین کلانتری در کهگیلویه و بویراحمد، همواره شایعاتی در خصوص تغییر وی وجود داشته است و با توجه به مقطع حساس کنونی و به خصوص موضوع زلزله در سیسخت، شاید تداوم حضور وی در استان منفعت بیشتری از تغییر در این شرایط داشته باشد.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.