گروه: اخبار استان خبر: 181760 / تاریخ انتشار : 1399/12/16 ساعت : 16:39
معاون سیاسی استاندار در گفتگو با صبح زاگرس مطرح کرد:

جمهوری اسلامی در برابر حواشی و تنش ها اقتدار دارد/ نخبگان و ریش سفیدان واسطه حواشی چرام باشند

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: اگر حواشی در چرام کنترل و مسئله سامان پیدا کند، کاری پسندیده است در صورت ادامه این حواشی جمهوری اسلامی ضعیف نیست و اقتدار خود را اعمال خواهد کرد.

احد جمالی در گفتگو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در واکنش به حواشی و اتفاقات چند روز گذشته در چرام، گفت: در ابتدا از به وجود آمدن این اتفاقات اظهار تاسف داریم، در این رابطه تمایلی برای برخورد امنیتی وجود نداشت اما ماجرا روند طولانی پیدا کرد و افراد متعددی زندان و تبعید برای آنها در نظر گرفته خواهد شد.

 

معاون سیاسی استاندار با بیان اینکه از نخبگان، ریش سفیدان، بزرگان برای نقش واسطه خیر و ارشاد و نصحیت های اخلاقی برای کنترل حواشی و آرامش انتظار وجود دارد، گفت: اگر این قضیه کنترل شود و مسئله سامان پیدا کند، کاری پسندیده است، در صورت ادامه این حواشی بایدجمهوری اسلامی ضعیف نیست و اقتدار خود را اعمال خواهد کرد و اجازه نخواهد داد هر منطقه ای جولان اراذل و اوباش باشد.

 

احد جمالی با بیان اینکه در ماجرای چرام وظایف قانونی دنبال می شود و همچنین اشراف اطلاعاتی در خصوص موضوعات وجود دارد، گفت: در هر کجا لازم باشد برخورد قاطع صورت خواهد گرفت، اما در همین راستا انتظار وجود دارد نخبگان مسائل را پیگیری و درصدد جمع حواشی به وجود آمده باشند.

 

گفتنی است عصر روز- پنجشنبه ۱۴ اسفندماه- تعدادی افراد ناشناس با اسلحه گرم در میدان مرکزی شهر چُرام مرکز شهرستان چُرام در استان کهگیلویه و بویراحمد یک جوان حدود ۳۰ ساله این شهر را به قتل رسانده اند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.