گروه: اخبار استان خبر: 181666 / تاریخ انتشار : 1399/12/15 ساعت : 10:12
در گفتگو با رئیس کمیته امداد باشت مطرح شد:

تشریح فعالیت های یکساله کمیته امداد امام خمینی(ره) باشت

رئیس کمیته امداد امام خمینی باشت فعالیتهای یکساله این اداره را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس 14 اسفند سالروز تشکیل کمیته امام خمینی (ره) است در همین خصوص رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) باشت فعالیتهای صورت گرفته این نهاد در سال 99 را تشریح کرد.

 

عبدالحمید ولی پور در گفتگو با این پایگاه خبری گفت: ۱۰۶ طرح های اشتغالزایی که در سطح شهرستان صورت گرفته است، که مبلغ اختصاص داده شده به این طرحها ۵۱ میلیارد ریال بوده است. همچنین در بحث کمک های معیشتی مدد جویان که به تعداد ۲۰۳ نفر بوده مبلغ ۵۵ میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده شد.

 

وی در ادامه افزود: در بخش بهداشت درمان ۵۷۳ طرح در سال۹۹ اجرا شده است که اعتبار اختصاص داده شده به این طرحها ۳ میلیاردو ۱۵۹ میلیون ریال بوده، و در بخش ساختمان و تعمیرات مسکن مدد جویان کمیته امداد امام خمینی(ره) به تعداد ۱۸۷ خانه  مبلغ ۸ میلیاردو ۸۴۰میلیون ریال اعتبار اختصاص داده شد.

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) باشت ابراز داشت: در بحث خدمات فرهنگی،۵۵۴ طرح در سطح شهرستان باشت اجرا شد که برای این تعداد ۱ میلیارد و ۶۸۲ میلیون ریال  اعتبار اختصاص داده شد. در بخش وامهای موردی که در سطح شهرستان باشت به مدد جویان این شهرستان اختصاص داده شد،۲۸میلیارد و ۴۳۱ میلیون ریال اعتبار اختصاص داده شد.

 

ولی پور در مورد دیگر اقدامات صورت گرفته از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: در بخش کاریابی و آموزش مبلغ ۳۱۵ میلیون ریال، در بخش ایتام و محسنین ۹ میلیاردو ۹۳۰ میلیون ریال اعتبار در سال جاری اختصاص داده شده است.

 

وی گفت: در بحث کمک های مردمی ۴ میلیارد و ۳۴۳ میلیون ریال، و در بخش زکاتهای جمع اوری در سطح شهرستان مبلغ ۱۰ میلیارد و۵۵۰ میلیون ریال جمع آوری شده است.همچنین در بخش صدقات جمع آوری شده در سطح شهرستان ۷۰۱ میلیون ریال صدقه در سطح شهرستان جمع آوری شد.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.