گروه: اخبار استان خبر: 181637 / تاریخ انتشار : 1399/12/13 ساعت : 18:57

تجلیل استاندار کهگیلویه و بویراحمد از افتخارات هییت رزمی استان+تصاویر

سالن شماره ۱ استانداری استان میزبان جمعی پرشور و پرانرژی از مدال آوران و مربیان هییت انجمن های ورزشهای رزمی استان بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در نشستی با حضور کلانتری استاندار استان، خانم صفایی نیا معاونت توسعه منابع انسانی استاندار، علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از عملکرد پر افتخار هییت رزمی استان در سال ۹۸ و۹۹ و همچنین از فعالیت های  مسلم‌حسینیان رئیس هییت انجمن های ورزشهای رزمی استان، فخرالدین خسروانی و خانم الهی مربیان هییت رزمی و مدال آوران پرافتخار هییت تجلیل شد.

 

از نکات قابل توجه این نشست، بیان اصطلاحاتی زیبا توسط استاندار کهگیلویه و بویراحمد در وصف خواهران الهی وخانواده آقای خسروانی بود که این دو خانواده را همچون منصوریان بعنوان خانواده قهرمان پرور در رشته رزمی استان معرفی کرد.  


کلانتری و سر کار خانم صفایی با ابراز رضایت از عملکرد مدیریتی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان  و حسینیان ریس هییت رزمی استان، رضایتمندی قشر ورزشکار استان از وضع موجود را نشانه مدیریت خوب و مثبت موجود بیان کردند.


گفتنی است فضای آرام و بدون حاشیه هییت انجمن های ورزشهای رزمی استان شرایط مناسبی را بوجود آورده تا ورزشکارانی که در تلاش برای کسب و ارتقاء مدارج فنی خود و رسیدن به سکوهای برتر قهرمانی هستند در این محیط ورزشی امیدوار برای رسیدن به اهداف خود تلاش کنند.

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.