گروه: اخبار استان خبر: 181526 / تاریخ انتشار : 1399/12/12 ساعت : 08:20

ماجرای جریمه 20 میلیونی سهیلا منصوریان و کمک به زلزله زدگان سی سخت

سهیلا منصوریان ووشو کار ایرانی در خصوص ماجرای کمکش به مردم زلزله زده شهر سی سخت و جریمه 20 میلیون تومانی اش می گوید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به تازگی پستی که همراه با مهدی عبدی که با پیراهنش عکس گرفتید، جنجالی شده. ماجرا چه بود؟

من چه به خاطر خودم و چه به خاطر شرکت با بسیاری از ورزشکارها و هنرمندها در ارتباط هستم. در روز با بیشتر هنرمندها به خاطر کارهای تبلیغاتی‌ام در تماس هستم. وقتی زلزله سی‌سخت اتفاق افتاد من خیلی ناراحت بودم. سعی کردیم در اینستاگرام تا جایی که می‌توانیم از مردم کمک بگیریم تا از مردم سی‌سخت حمایتی صورت بگیرد. همان‌طور که در فیلم‌هایی که منتشر شده، خانه‌های مردم این منطقه بسیار آسیب دیده. مردم سی‌سخت شاید توان مالی نداشته باشند که خانه‌های‌شان را دوباره بسازند و باید کمک‌شان کنیم. در همین راستا در صحبت تلفنی که با آقای عبدی داشتم، گفتم بیایید برای مردم سی‌سخت کاری کنیم. حتی اگر بتوانیم یک کودک را خوشحال کنیم، کار قشنگی است.

درنهایت به این تصمیم رسیدیم که پیراهن امضا شده آقای عبدی را برای فروش بگذاریم و از پولی که به دست می‌آید برای این مردم هزینه کنیم. در جلسه‌ای هم که داشتیم تمام پروتکل‌های بهداشتی رعایت شده بود. ما فقط زمانی که می‌خواستیم با پیراهن عکس بگیریم ماسک نزدیم. قرار بود شب گذشته پیراهن را برای فروش بگذاریم. شنبه‌شب بود که یکسری پیام برای من آمد که به خاطر شما و پروتکل‌های بهداشتی آقای عبدی 20 میلیون جریمه شدند. من فکر کردم این یک شوخی است. حتی گفتم اگر چنین اتفاقی افتاده بود، آقای عبدی به من می‌گفت. بعد دیدم که تمام رسانه‌ها این خبر را منتشر کرده‌اند.

در صورتی که پروتکل‌های بهداشتی کاملا رعایت شده بود. من خودم بازیکن ملی‌پوش هستم و چند وقت پیش مسابقه هم داشتم. من تست PCR داده بودم و آقای عبدی هم به خاطر مسابقات باید مدام تست PCR بدهند و می‌دانستم نه من نه ایشان کرونا نداریم. حتی قبل از اینکه موضوع عکس را بگویم، به شوخی نوشتم که سهیلا منصوریان با قراردادی دو ساله به پرسپولیس پیوست و شکلک خنده هم گذاشتم تا مردم درباره این عکس یک پیش‌زمینه داشته باشند. که اتفاقا حمله‌های زیادی هم به من شد. از طرفدارهای استقلال تا سپاهان به من انتقاد کردند ولی هیچ‌کدام‌شان از اینکه آقای عبدی چه کار بزرگی انجام می‌دهد، خبر نداشتند.

انتخابات فدراسیون فوتبال در حالی با انتخاب عزیزی خادم به پایان رسید که چه قبل از آغاز مجمع و چه بعد از مشخص شدن آرا، علی کریمی حامیان زیادی در بین ورزشکاران منهای فوتبالی پیدا کرد. یکی از کسانی که حمایت خود را از جادوگر علنا اعلام کرد سهیلا منصوریان ووشوکار ایران است. کسی که البته به خاطر عکسی که همراه با مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس به اشتراک گذاشت، با چالش‌های جدیدی هم روبه‌رو شده بود. از طرفی نباید از موضوع مهم منصوریان که درباره بازگشتش به چین است هم غافل شد.

گفته بودی خودت جریمه را پرداخت می‌کنی.

من وقتی با آقای عبدی صحبت کردم و متوجه شدم واقعا او را 20 میلیون تومان جریمه کردند، گفتم به جای اینکه باشگاه پرسپولیس از این اقدام ایشان حمایت کند او را جریمه کرده است، واقعا ناراحت شدم. حتی به ایشان گفتم شما برای کمک آمدید و خودتان جریمه شدید. من حاضرم این جریمه را پرداخت کنم که‌ آقای عبدی قبول نکردند. ولی من علنا اعلام می‌کنم که جریمه را خودم پرداخت می‌کنم و هیچ مشکلی هم نیست. ولی دوست دارم باشگاه پرسپولیس در این تصمیم تجدید نظر کند و اتفاقا باید از کار آقای عبدی خوشحال باشند و حمایت هم بکنند. بقیه تیم‌ها هم همین کار را انجام بدهند. همه بازیکنان پرسپولیس، استقلال، سپاهان، ملی‌پوشان و تیم‌های دیگر به جای هجوم به صفحه من، این حرکت زیبا را انجام بدهند. اگر همه مردم یکدست شوند، می‌توانیم کل روستای سی‌سخت را آباد کنیم.

البته نمی‌توان به باشگاه پرسپولیس هم در این باره حق نداد.

صددرصد همین‌طور است و من هم به آنها حق می‌دهم. ولی قبل از اینکه آن جریمه را لحاظ کنند و رای ناگهانی را صادر کنند، از بازیکن بپرسند که چرا آنجا بودی و چه اتفاقی افتاد که این عکس یادگاری را گرفتی. ما برای این دیدار از قبل برنامه‌ریزی کرده بودیم و پروتکل‌ها رعایت شده بود. می‌شد قبل از جریمه از او سوال بپرسند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.