گروه: اخبار استان خبر: 181518 / تاریخ انتشار : 1399/12/11 ساعت : 19:02
رئیس جمعیت هلال احمر کشور مطرح کرد:

کمک‌های بین‌المللی در راه سی سخت+جزئیات

رئیس جمعیت هلال احمر کشور از ارسال کمک‌های بین‌الملی تا قبل از عید به زلزله زدگان سی‌سخت در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رئیس جمعیت هلال احمر کشور با اشاره به برپایی چادرهای اضطراری برای اسکان زلزله زدگان سی سخت گفت: تاکنون بیش از چهار هزار و۵۰۰ تخته چادر بین خانوارهای آسیب دیده توزیع شده است.

کریم همتی افزود: توزیع بسته‌های غذایی واقلام امدادی بین مردم زلزله زده همچنان ادامه دارد، به برخی از کمک‌های بین المللی درخواست شده نیز پاسخ مثبت دادیم و قبل از سال، هدایا به مردم داده می‌شود.خوشبختانه فوتی در زلزله سی سخت نداشتیم و اوضاع در این منطقه عادی است. ضمن اینکه بسیاری از افرادی که چادر دریافت کردند، برپا نکردند.

وی با عنوان اینکه یک ساعت بعد از وقوع زلزله سی سخت، نیروهای هلال احمر در منطقه حضور یافتند، ادامه داد: سه ساعت پس از وقوع زلزله نسبت به برپایی ۷۰ چادر اضطراری اقدام شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر توزیع بیش از سه هزار بسته غذایی ۷۲ ساعته را از جمله اقدامات بیان کرد و با عنوان به تدریج شاهد برپایی چادرها در منطقه زلزله زده هستیم، یادآور شد: به تدریج با توجه به مرمت واحدها نسبت به برپایی چادرها اقدام می‌شود.کمک‌ها و اقلام امدادی منزل به منزل در حال انجام است و همه مردم چادر و اقلام امدادی دریافت کرده است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.