گروه: اخبار استان خبر: 181475 / تاریخ انتشار : 1399/12/10 ساعت : 20:16
با حضور جمعی از مسئولین صورت گرفت؛

افتتاح آکادمی هنرهای رزمی در کهگیلویه و بویراحمد+ تصاویر

آکادمی هنرهای رزمی "هیئت انجمن ورزش های رزمی"با حضور جمعی از مسئولین و خیرین افتتاح شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با حضور خیرین کشوری و مسئولان استانی و شهرستانی،اساتید، ورزشکاران و مدال آوران استانی و کشوری آکادمی هنرهای رزمی هیئت انجمن ورزش های رزمی استان افتتاح شد.

 
 فرماندار بویراحمد در این آیین ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین ، خیرین و خانواده های معظم شهداء گفت: استان ما ظرفیت بالایی دارد بخصوص مرکز استان بسیار ثروتمند است و در زمینه نیروی انسانی ظرفیت خوبی دارد ولی موانعی وجود داشته و دارد که مانع از رشد و شکوفایی این استعدادها شده است.

 
کناری گفت: خانواده مندنی پور از خانواده های سرشناس استان هستند و این آیین افتتاحیه با حضور خانواده معظم شهدا منور و پر بارتر خواهد بود.

حسینیان، مسئول هیئت انجمن ورزش های رزمی استان در این آیین گفت: این آیین افتتاحیه که با حضور خیرین و ورزشکاران و مسئولان استانی برگزار شده، نقطه عطف ورزش رزمی در استان خواهد بود.

 
وی درادامه خاطر نشان کرد: خیرین خوشنام و خوبی در استان داریم که بدلیل نتایج افتخار آمیز کسب شده در چند سال اخیر در سطح کشور توسط رزمی کاران استان که با حمایت مدیر کل ورزش و جوانان استان و توسط هییت انجمن های ورزشهای رزمی استان به این رویدادهای بزرگ اعزام شده بودند.

حسینیان افزود:بنابراین در حیطه بانوان هم شگفتی های زیادی داشتیم که باعث جذب این افراد خیر و علاقمندی برای حمایت از برنامه های در پیش رو هییت انجمن ورزش های رزمی استان شد، که این امر ارتقا دهنده سطوح فنی ورزش های رزمی بود تا جایی که در میادین مسابقات با عنوان اعجوبه های ورزش رزمی از آنها یاد شده است.

 
وی گفت: این توفیقات موجب توجه خیرین از جمله مندنی پور در خارج از استان شده و زمینه هایی فراهم شد که با حمایت و برنامه ای که این خیر بزرگوار در آینده دارند در خدمت ورزشکاران باشیم تا بتوانیم تامین کننده بخشی از دغدهای موجود برای تهیه سخت افزار های مورد نیاز هئیت باشیم.

 
حسینیان افزود: کمک های این خیر به مردم زلزله زده سی سخت نیز در هفته آینده توسط هئیت رزمی استان و با مشارکت ورزشکاران هئیت ارسال خواهد شد و امید است مشکلات سی سخت و برخی نقاط استان با نفس های خیر این گونه افراد برطرف شود.

 

مندنی پور خیر این آیین در مراسم افتتاحیه نیز گفت: امیدوارم این قدم کوچک حرکتی باشد و الگویی باشد برای جلب توجه سایرین که با کمک های خود برخی از نیاز های جوانان ما در زمینه ورزش را برطرف کنند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است؛
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
---
 انتهای پیام/
 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.