گروه: اخبار استان خبر: 181298 / تاریخ انتشار : 1399/12/6 ساعت : 18:50
فرمانده سپاه فتح مطرح کرد؛

شرایط سی سخت غیر طبیعی است/همکاری سپاه فتح در ساخت منازل افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی

فرمانده سپاه فتح با اشاره به اینکه شرایط سی سخت از حالت طبیعی تغییر کرده است گفت: سپاه فتح در ساخت منازل افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی همکاری می کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سردار حمید خرمدل در نشست خبری با اصحاب رسانه در منطقه زلزله زده دنا اظهار داشت: اصحاب رسانه در اخبار و تحلیل‌هایی که درج می کنند نهاد یا دستگاهی را تضعیف نکنند،  تضعیف هر نهاد یا سازمانی در این شرایط  باعث از دست رفتن روحیه جهادی تیم‌های خدمت‌رسان گروه های مختلف در شهرستان می‌شود.

فرمانده سپاه فتح بیان کرد: اگر دستگاهی هم ضعف دارد کمک کنیم تا این ضعف برطرف و آن دستگاه تقویت شود که بتواند خدمت‌رسانی مطلوب تری به مردم داشته باشد.

وی تصریح کرد: سپاه فتح و گروه های جهادی  از همان ساعات اولیه در شهرستان دنا حضور یافتند و به خدمات‌دهی  کردند.

خرمدل عنوان کرد: شرایط شهر سی سخت به دلیل وقوع زمین لرزه از وضعیت طبیعی به حالت غیر‌طبیعی تغییر کرده ، مردم در شرایط سختی هستند و قطعاً انتظارات خاصی نیز  دارند.

فرمانده سپاه فتح بیان کرد:  گروه‌های جهادی سپاه فتح استان در زمینه‌های مختلف از جمله تامین و توزیع اقلام امدادی، جابه‌جایی اسباب خانه‌های آسیب‌دیده و آواربرداری در حال فعالیت و خدمت رسانی به مردم این شهر هستند.

وی ادامه داد: سپاه پاسداران در نظر دارد با همکاری دیگر نهادها در ساخت منازل مسکونی ۱۳۰ مددجوی کمیته امداد و ۵۰ مددجوی بهزیستی در شهرستان دنا مشارکت کند.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با اشاره به خدمات پزشکی ارائه شده از طرف سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان زلزله‌زده دنا گفت: قریب به ۷۵۰ بیمار خاص در شهرستان دنا شناسایی شده ‌که بسته های معیشتی به همراه کمک هزینه تامین دارو به این خانواده ها اهدا می‌شود.

سردار حمید خرمدل در پایان از توزیع بیش از ۴۰۰۰ بسته معیشتی بین خانواده‌های شهرستان دنا خبر داد و گفت: در حوادث مشابه نظیر زلزله بم و کرمانشاه مردم و نظام توان و مشارکت خود را به خوبی به اثبات رسانده‌اند و سپاه تا آخرین لحظه در کنار مردم خواهد بود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.