گروه: اخبار استان خبر: 181226 / تاریخ انتشار : 1399/12/5 ساعت : 11:16

اقدامات شبکه بهداشت و درمان شبکه دنا در شهر زلزله زده سی سخت+جزئیات

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا با تشریح اقدامات و فعالیت های آن مجموعه در شهر زلزله زده سی سخت گفت: در حوزه امکانات بهداشت و درمان کمبودی وجود ندارد

ظفر پریسیایی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص اقدامات درمانی و بهداشتی برای زلزله زدگان شهر سی سخت گفت: همه خانوارهای شهر سی سخت به صورت روزانه و تیمی به منظور بررسی بیماری های واگیردار، فشار خون، دیابت مورد بررسی قرار می گیرند.

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان دنا با اشاره به کنترل پروتکل های بهداشتی در مراکز پخت غذا برای حفظ سلامت شهروندان، عنوان کرد: همه مهمانان و کسانی از استان های مجاور که وارد شهر سی سخت می شوند، به منظور شناسایی و جلوگیری از کرونا اقدام به انجام تست سریع کرونا (رپید تست)  می شود.

 

وی با اشاره به اینکه نیروها در سطح شهر به صورت سیار و ثابت حضور فعال دارند، بیان داشت: مشاور تغذیه، توزیع مکمل های غذایی مانند شیرخشک، مشاوره روانشناسی برای سلامتی شهروندان داده می شود.

 

این مسئول حوزه بهداشت به آماده باش حوزه اورژانس اشاره کرد و گفت: در حوزه امکانات بهداشت و درمان کمبودی وجود ندارد، و از طریق بازرسی دانشگاه و شبکه بهداشت 65 هزار ماسک توزیع شده است.

پریسایی با بیان اینکه داروخانه های شهر سی سخت فعال هستند، گفت: نیروهای بهداشتی بومی شهر سیسخت در آن منطقه حضور دارند، و لازم است مسئولان امر در کنار تلاش ها و خدمات دهی با مدیریت خود سعی در جلوگیری از ایجاد ازدحام و تجمع برای پیشگیر از کرونا داشته باشند.

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.