گروه: اخبار استان خبر: 181205 / تاریخ انتشار : 1399/12/4 ساعت : 14:52

اعلام آمادگی پرسپولیس برای کمک به هموطنان زلزله زده سی‌سخت

باشگاه پرسپولیس جهت کمک به زلزله زدگان سی سخت از طریق استفاده از ظرفیت های سازمان‌ها و همکاری با آنها در این موضوع اعلام آمادگی کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، این باشگاه با صدور اطلاعیه ای ضمن ابراز همدردی و همراهی با آسیب دیدگان زلزله اخیر در شهر سی سخت، آمادگی خود را برای استفاده از ظرفیت های اجتماعی در جهت همکاری و مشارکت با سازمان ها و نهادهای ذیربط در کمک رسانی به زلزله زدگان اعلام می دارد.

 در این اطلاعیه آمده است. متاسفانه بار دیگر تعدادی از هموطنان عزیز ما، به دلیل وقوع زلزله در سختی و دشواری ناگواری گرفتار آمده اند، خوشحال هستیم که بر اثر حادثه، هموطنی را از دست نداده ایم تا خانواده هایی سوگوار شوند اما به همان میزان، و از شرایط دشواری که برای مردم شریف سی سخت ایجاد شده است، ناراحت و آزرده هستیم.

 

تردیدی نیست که در چنین شرایطی، وظیفه همه ماست که به کمک خانواده های آسیب دیده برویم، آن ها در شرایط دشواری قرار گرفته اند که این امر می تواند جان و سلامت هموطنانمان را به خطر بیندازد.

از سوی دیگر، همه موظف هستیم تا از توان خود برای کاهش آلام هموطنان و بازگشت به شرایط پایدار و مطمئن تلاش کنیم تردیدی نیست که نهادها و سازمان های مسوول، در این امر کوشا و مصمم هستند اما باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، ضمن دعوت از تمامی هواداران در سراسر ایران و در دیگر کشورها، دعوت و تقاضا می کند از طریق مبادی رسمی و مطمئن که می دانند برای این یاری، همراه برادران و خواهران خود شوند.

 

باشگاه پرسپولیس، تک تک مردم شریف این منطقه حادثه دیده را عضوی از خانواده خود، خانواده بزرگ پرسپولیس می داند و با توجه به این که باشگاه، خود در شرایط سختی قرار دارد، آمادگی خویش را اعلام می کنیم تا در همکاری با سازمان های مسوول و مردم نهاد، مانند گذشته از ظرفیت عظیم اجتماعی خود و جامعه چند ده میلیون نفری پرسپولیس، برای جمع آوری کمک های مردمی و هدایت آن ها به سمت هموطنان عزیزمان، استفاده کنیم.

 

انتهای پیام/

 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.