گروه: اخبار استان خبر: 181195 / تاریخ انتشار : 1399/12/4 ساعت : 14:12
با حضور مسئولان صورت گرفت:

اهدای ١٠ سری جهیزیه به همت ستاد اجرایی فرمان امام در لنده+تصاویر

با حضور مسولان شهرستان لنده مراسم اهدای ١٠ سری جهیزیه ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در شهرستان لنده برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، امروز و با حضور فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه لنده، جانشین نیروی انتظامی و امانعلی کریمی زاده از خیرین شهرستان لنده مراسم اهدای ١٠ سری جهیزیه ستاد فرمان اجرایی امام خمینی(ره) به زوجین جوانی که تحت پوشش هیچ نهادی در این شهرستان نبودند اهدا شد.

در ادامه رزمجو فرماندار شهرستان لنده گفت: بنده به سهم خودم تبریک می گوییم به نوعروسان این میلاد مبارک را و امیدواریم بتوانیم در عرصه زندگی روز به روز موفق تر باشند.

وی گفت:از کمیته امداد به واسطه حمایت از زوج های جوان در تامین مایحتاج اصلی زندگی خویش همیشه فعال و پویا بوده است و به درستی به رسالت خویش در جهت اجرای برنامه های معیشتی تلاش داشته و دارند.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد:حمایت های مادی و معنوی کمیته امداد در مناطق محروم باعث شد تا امروز فرزندان مناطق محروم به بهترین جایگاه ها رسیده اند.

وی گفت:خیلی ها هستند که سفر حج خویش را در تامین جهیزیه زوجین می بینند که این اقدام در جهت روانه کردن زوجین را فراهم کنند.

رزمجو گفت: حمایت های مادی و معنوی از جوانان یک تکلیف است و همه باید در این زمینه مشارکت فعالانه داشته باشیم.

فرماندار شهرستان لنده گفت: از بنیاد احسان ستاد فرمان اجرایی امام خمینی(ره) که تامین کننده این ١٠سری جهیزیه هستند قدر دانی می کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه لنده گفت:تامین جهیزیه برای جوانان یکی اقدام ارزشمند در جامعه است که همه در این امر خدا پسندانه مشارکت کنیم.

وی گفت:از ابتدای سال تا کنون بیش از ٣٠سری جهیزیه برای کسانی که تحت پوشش هیچ نهادی نبودند اهدا شد که در نوبت های آینده بتوانیم تامین کننده نیاز زوجین باشیم.

ویسی گفت:سپاه خادم مردم است و در بحث حمایت های مادی و معنوی از جوانان طرح های مختلفی دارد که در ادامه کار بتوانیم نیاز جوانان را بر طرف کنیم.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.