گروه: اخبار استان خبر: 181194 / تاریخ انتشار : 1399/12/4 ساعت : 12:08
مدیر کل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

59 مددجوی زلزله زده شهر سی سخت شرایط حاد دارند

مدیر کل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از شرزایط حاد 59 خانواده مددجوی امداد در شهر زلزله زده سی سخت خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس قباد مبشری در نشست با اصحاب رسانه در رابطه با وقوع زلزله 5/6 ریشتری شهرستان دنا گفت: از روز اول در منازل مردم حضور پیدا کردیم ۱۰ تیم بررسی میدانی کار را آغاز کردند و  بسته های معیشتی به نیازمندان و آسیب دیدگان تحویل داده شد .

وی افزود ۹۰۰ خانواده مددجو در منطقه زلزله زده شهرستان دنا داریم و  ۸۰۷ خانواده را بازرسی کردیم که ۲۹۵ منزل مسکونی دچار آسیب شده که ۸۷ مورد غیر قابل سکونت و ۱۸۰ مسکن باید به صورت مجدد ساخته شود .
مبشری افزود: مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان کمیته امداد کشور برای کمک های معیشتی کمک کرده است و در تلاش هستیم فعلا حداقل مسائل اولیه را حل کنیم.

وی اظهار داشت : 59مددجو شرایط حاد دارند باید سریع تر منزلی برای آنها در نظر گرفته شود که منزل مسکونی آنها ساخته شود .

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان اذعان داشت : با قرارگاه پیشرفت همکاری هایی در حال انجام است که منزل مددجویان کمیته امداد قبل از هر منزل دیگه ای ساخته شود امیدوار هستیم با امید خدا ا همه مسولان و همراهی خیرین منازل را سریع ار بسازیم .

مبشری تصریح کرد:  بحث وسایل خانگی نیز موضوع جدی دیگر و ما این نوید را به مددجویان کمیته امداد می دهیم که تا پایان در کنار آنها هستیم و در این زمینه مشکلی نخواهند داشت و همت ما  مسولان را می طلبد که تکلیف خود را در این رابطه انجام دهیم.

وی با اشاره به اینکه؛ جشن احسان و نیکوکاری روزهای ۱۴ و ۱۵ و ۱۶ اسفند برگزار می شود گفت: 16 هزار خانواده زن سرپرست خانوار داریم ، امیدواریم بتوانیم جشن نیکوکاری خوبی داشته باشیم
.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.