گروه: اخبار استان خبر: 181178 / تاریخ انتشار : 1399/12/3 ساعت : 17:20
مسئول بسیج دانش آموزی استان مطرح کرد:

اعلام آمادگی دانش آموزان فارس، بوشهر، خوزستان برای اعزام به منطقه زلزله زده سی سخت

مسئول بسیج دانش آموزی کهگیلویه وبویراحمد گفت: طی پیگیری های در روزهای گذشته یکی دو روزه داشیم دانش آموزان استان های بوشهر، فارس و خوزستان مراتب آمادگی خود برای اعزام به منطقه و جمع آوری کمک های مردمی اعلام کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ سعادت صالحی نیا مسئول بسیج دانش آموزی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در مناطق زلزله زده شهر سی سخت ضمن بازدید از مدارس شهر سی سخت بررسی مشکلات دانش آموزان و کودکان زلزله زده و اطلاع از مصدومیت دانش آموزان سی سخت در زلزله، تأمین اقلام مورد نیاز این کودکان را در دستور کار حوزه های بسیج دانش آموزی و 23 گروه جهادی بسیج دانش آموزی قرار داد.

 
سعادت صالحی نیا ضمن ابراز تاسف از وقوع زلزله و آسیب وارده شده به مردم شریف شهر سی سخت از تلاش های،  هلال احمر، بسیج و نیروهای مردمی که شبانه روز در حال تلاش و خدمات دهی هستند  تشکر و قدردانی کرد.
 
وی بیان داشت:  وطن ما در حال حاضر سی سخت است، مادرانمان، پدران و خانواده های ما گرفتار و داغ دیده هستند، تا وقتی که شرایط را برای زندگی آنها مهیا نکنیم و آرامش را به آنان بازنگردانیم از کوچکترین تلاشی دریغ نخواهیم کرد.
 
مسئول بسیج دانش آموزی استان مأموریت بسیج دانش آموزی در مناطق زلزله زدن را دانش آموزان و کودکان دانست و گفت:مهمترین رسالت بسیج دانش آموزی را در حال حاضر تزریق روحیه امید و همدلی و وحدت در بین دانش آموزان و کودکان است.
 
وی افزود: طی پیگیری های که در این یکی دو روزه داشیم بسیاری از دانش آموزان کشور بلاخص دانش آموزان استان های بوشهر، فارس و خوزستان مراتب آمادگی خود برای اعزام به منطقه و جمع آوری کمک های مردمی به ما اعلام داشتند.
 
وی تصریح کرد: گروه های سرود، تئاتر و نمایش، ایستگاه های نقاشی، ایستگاه های کار با کودک، مربیان و فعالین تربیتی به منطقه اعزام خواهند شد.
 
 
صالحی نیا  عنوان داشت: اقلام مورد نیاز دانش آموزان نظیر پتو، لباس گرم، کتاب نقاشی، خشکبار، مواد خوراکی مقوی و ... در حال جمع آوری توسط گروه های جهادی دانش آموزی است که به زودی به مناطق زلزله زده ارسال خواهند شد.
 
 
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: 
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
 
انتهای پیام/
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.