گروه: اخبار استان خبر: 181167 / تاریخ انتشار : 1399/12/3 ساعت : 19:41
پیگیری سوژه های مردمی:

گلایه شهروندان سرآسیاب لنده از عدم تحقق وعده مسئولان+تصاویر

در ادامه پگیری سوژه های مردمی امروز نیز شاهد گلایه های مردم شهرک سراسیاب در خصوص عدم تحقق وعده های مسولان برای دفع فاضلاب و آب های سطحی این شهرک بودیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، پیگیری دغدغه های مردم و بیان مطالبات آنان از سوی رسانه ها به عنوان یک تکلیف همواره در دستور کار است و امروز نیز در ادامه پیگیری سوژه های مردمی خود به سراغ شهرک سرآسیاب رفتیم تا شاهد تحقق وعده شهردار و شورای شهر لنده برای رفع مشکل آب های سطحی و فاضلاب منازل بالادستی این شهرک باشیم.

سید خدامراد افسرده گفت: واقعا انسان نمی داند با چه زبانی دیگر صحبت کند که بالای ده بار با محاسن سفیدم به همراه سایر شهروندان به شهرداری و شورای شهر مراجعه کردیم که این معضل و مشکل فاضلاب شهرک را رفع کنند و هر بار وعده دادند ولی خبری نشد که نشد.

وی افزود: در سفر نماینده و معاون استاندار به شهرستان لنده نیز این مطالبه مهم نیز بیان شد و شهردار و اعضای شورای شهر وعده رفع این مشکل را به ما دادند ولی خبری نشد که نشد.

محسنی یکی دیگر از شهروندان این شهرک گفت: چندین بار خودشما(خبرنگار) به همراه شورا و شهردار از این وضعیت اسف بار بهداشتی بازدید کردید و قرار بود نسبت به ایجاد جدول در بالادست این منازل اقدامی شود که متاسفانه هنوز تحقق نیافت.

وی تاکیدکرد: چندین بار به همراه سایر شهروندان با مراجعه به فرمانداری و تجمع در جلو فرمانداری در زمان آقای کریمی نژاد نیز مراجعه کردیم ولی هیچ دستاوردی برای رفع مشکل به همراه نداشته است.

این شهروند سرآسیابی از فرماندار جدی شهرستان لنده خواست تا با حضور و بازدید میدانی وضعیت اسف بار این شهرک به خصوص جنب دامپروری های پایین دست شهرک سرآسیاب را از نزدیک ببیند و یک تصمیم عاجل در این زمینه بگیرد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.