گروه: اخبار استان خبر: 181145 / تاریخ انتشار : 1399/12/2 ساعت : 18:32
در جلسه هماهنگی مشاوره فرمانده کل سپاه با گروه های خدمات رسان مطرح شد:

تشکیل قرارگاه محله ای به منظور خدمات رسانی بهتر به زلزله زدگان/بسیج ماشین آلات سنگین قرارگاه خاتم الانبیا به سی سخت+تصاویر

سردار ربیعی از تشکیل قرارگاه های محله ای به منظور ارائه خدمات به زلزله زدگان شهر سی سخت خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران در جلسه جمع بندی با گروههای مختلف خدمات رسان در زلزله س سخت بر لزوم اتحاد و همکاری دستگاه ها در خدمات رسانی تاکید کرد.

سردار ربیعی تصریح کرد: که پیش از برگزاری این جلسه به صورت میدانی از خانه های آسیب دیده بازدید و خسارت وارده را از نزدیک بررسی کردیم.

 

وی با تاکید بر اینکه نباید حق مردم در این بازدیدها ضایع شود گفت: مدیریت توزیع باید یکپارچه شود و آمار دقیق از میزان خسارت ها احصا شود، همچنین باید از التهاب مردم بکاهید، وسایل مردم اکثرا در خانه های تخریب شده و نیمه تخریب مانده است، بایستی فهرست برداری شود و سپس تخلیه شوند.

 

مشاوره فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید بر راه اندازی قرارگاه محله ای در مناطق آسیب دیده گفت: از هم اکنون باید توزیع چادر و پلاستیک و مواد غذایی در مناطقی که وضعیت نامناسبی دارد و یا تاکنون توزیع نشده است،انجام شود.

 

سردار ربیعی افزود: برنامه ریزی دقیقی که خروجی این جلسه باشد را در جلسه با استاندار مطرح و به تصویب خواهیم رساند که ابلاغ شود و برنامه های آتی با نظم و دقت بیشتری اجرا شود.

 

عباس امین مدیر بحران قرارگاه خاتم الانبیا در این جلسه با بیان تقریبی دسته بندی خانه های آسیب دیده  گفت: آماده ایم در صورت لزوم کلیه ماشین آلات و تجهیزات خود را در سی سخت بسیج کنیم و آماده ابلاغ برنامه هستیم.
وی افزود:آمادگی آوار برداری خانه های آسیب دیده و همچنین تهیه و توزیع کانکس و خانه های پیش ساخته را برای مردم داریم.

 

علی فرد شهردار سی سخت در این جلسه گفت: طبق براورد تیم ارزیاب بسیج مهندسین و نظام مهندسی بیش از ۸۰ درصد از خانه ها تخریب شده است.

وی تاکیدکرد:سه هزار و ۸۰۰ واحد مسکونی در سطح شهر سی سخت وجود دارد با احتساب سوییت های باغی که بحث تامین اعتبار خانه های تخریب شده بر عهده بنیاد مسکن گذاشته شده است.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.