گروه: اخبار استان خبر: 181144 / تاریخ انتشار : 1399/12/2 ساعت : 17:46
درخواست روشنفکر از آیت الله رئیسی،

زندان مرکزی یاسوج را جابجا کنید

نماینده بویراحمد ، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی از رئیس قوه قضائیه خواست تا زندان مرکزی شهر یاسوج جابجا شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مهدی روشنفکر در نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد که با حضور رئیس دستگاه قضا برگزار شد گفت: خواست عموم مردم مبارزه قاطع با فساد است امروز همگان معترف هستند از زمان حضور شما در راس قوه قضائیه روح تازه ای در پیکر دستگاه قضا پیدا شده است

وی ابراز داشت: اولین موضوع مورد تاکید من این است که توجه ویژه ای نسبت به جا بجایی زندان مرکزی یاسوج داشته باشید با توجه به اینکه زندان در کنار فرودگاه احداث شده هر چند باند را توسعه دادند اما متاسفانه به دلیل زندان امکان افزایش پروازها را نداریم قرار گیری زندان در پیشانی و ورودی شهر جالب نیست ایت مناسب فرهنگ مردم ما نیست جا به جایی نه تنها یه ضرورت کالبدی است بلکه یک ضرورت فرهنگی است.


روشنفکر خاطر نشان کرد: بخشی از اراضی بخش سقاوه جهت احداث کارخانه قبلا واگذار و به دلایلی فسخ شد کشاورزان اعتراض هایی داشتند که اکنون برای آنها زندان در نظر گرفته شده است انتظار داریم پیگیری شود.

وی با اشاره به زلزله سی سخت  افزود: حضور شما در این منطقه بسیار تاثیرگذار بود تقاضا دارم دستور تسریع در روند خدمات رسانی ارائه دهید.

نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اکثر شهرک های اطراف یاسوج به انبارهای فرودگاه ها تبدیل شده است

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.