گروه: اخبار استان خبر: 181078 / تاریخ انتشار : 1399/12/1 ساعت : 14:59
به منظور بررسی وضعیت زلزله زدگان:

روز پرکار فرمانده سپاه فتح در سی سخت+تصاویر

فرمانده سپاه فتح استان برای کمک به زلزله زدگان شهر سی سخت همچنان در این محل مستقر و جلسات مختلفی از جمله نشست با مسئول جمعیت امام رضایی های و مسئول قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در استان برگزار شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، دکتر نادری مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان گفت: از شب وقوه زلزله گروه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در مسجد ولی عصر(عج) مستقر شد و عملیات اجرایی و کمک رسانی به مردم با تامین ۱۰۰تخته چادر، ۵۰۰تخته پتو و وسایل گرمایشی، آب معدنی، خشکبار، نان و غذای گرم را برای مردم زلزله زده آماده کردیم و که بیش از پنج هزار بسته آماده توزیع است .

وی افزود: در ادامه نیز شاهد تامین سایر نیازمندی های مردم به خصوص تامین وسایل گرمایشی به خصوص هیتر برقی برای شهروندان هستیم که بتوانیم این مهم را هرچه سریعتر اجرایی کنیم.

 

در ادامه نیز سردار خرم دل در خصوص آخرین تلاش های سپاه فتح در خصوص کمک رسانی به مردم شهرستان دنا گفت:تشکر می کنیم از ستاد اجرایی فرمان امام که پای کار آمدند و تلاش های خوبی در این حوزه داشتند قدردانی می کنم.

 

وی افزود:جلساتی با نهادهای مختلف شهرستان و استان در خصوص روند خدمات رسانی و ساماندهی وضعیت موجود و ارائه برنامه منسجم برای آینده یعنی بعد از گذر از اسکان اولیه و بهبهود وضعیت موجود صورت خواهد گرفت.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد:روند ساخت و ساز منازل مسکونی و احصا مشکلات در حوزه باغات نیز در آینده به طور منسجم و در هماهنگی با همه ادارات و نهادها عملیاتی خواهدشد.

 

نشست سردار خرم دل  با جمعیت امام رضایی های کشور جهت کمک رسانی به زلزله زدگان سی سخت+تصاویر
 
 
این نشست با حضور سردار خرم دل فرمانده سپاه فتح ، سرهنگ مثنوی جانشین سپاه فتح، سرهنگ ستوده نیا فرمانده سپاه دنا،  رضوی مسئول بانک رسالت استان در سپاه ناحیه دنا برگزار شد.
 
یاسر صابری مسئول جمعیت امام رضایی ها در این نشست گفت: اولویت رسیدگی در فاز اول باخانواده های زلزله زده که سرپرست خانواده آن ها در زندان است، سادات و خانواده هایی که در آن زنان سرپرست خانواده هستند، 
 
وی افزود: در فاز دوم ساخت و ساز را در برنامه داریم و تهیه لوازم مورد نیاز که پس از برآورد و ارزیابی اقدام خواهد شد.
 

تصاویر تکمیلی در زیر امده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
-.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.