گروه: اخبار استان خبر: 181062 / تاریخ انتشار : 1399/12/1 ساعت : 11:37
در پیامی عنوان شد:

تاکید دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام بر ضرورت بازسازی سریع مناطق زلزله زده سی سخت

محسن رضایی، در پیامی، با آسیب دیدگان زلزله شهر سی سخت استان کهگیلویه و بویراحمد ابراز همدردی کرد و بر بازسازی سریع مناطق زلزله زده تاکید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در پیامی، با آسیب دیدگان زلزله شهر سی سخت استان کهگیلویه و بویراحمد ابراز همدردی کرد و بر بازسازی سریع مناطق زلزله زده تاکید کرد. 

 
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، متن پیام به این شرح است: 
 
 بسم الله الرحمن الرحیم 
 
حادثه زلزله استان کهگیلویه و بویراحمد و شهر سی سخت که منجر به خسارات سنگین به منازل عده ای از هموطنان و همتباران عزیز آن دیار در این شرایط سخت زمستانی و برف و باران آن‌ منطقه گردید، موجب تاثر و تاسف عمیق اینجانب شد. 
 
به درگاه خداوند متعال شکرگزارم که تلفات جانی وارد نشد و لازم می دانم مراتب همدردی خود را با همه ی مجروحان و زیاندیدگان اعلام کنم. 
 
 اطمینان دارم که مردم سرافراز و سلحشور دیار آسمان و ستاره که در تمامی مقاطع انقلاب و بویژه جنگ تحمیلی با رشادت های بی وقفه شان برگ زرینی در تاریخ این کشور ثبت کردند، با تلاش و مجاهدتی دیگر، در کنار تمام مردم نیکوکار کشورمان از هیچ مساعدت و تلاشی برای کاهش آلام آسیب دیدگان این حادثه فروگذار نخواهند کرد و با کمک دولت محترم و سایر ارگانهای دیگر در اولین فرصت با بازسازی مناطق زلزله زده، افتخاری دیگر را به ثبت خواهند رساند.
 
محسن رضایی ۱ اسفند ۱۳۹۹
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.