گروه: اخبار استان خبر: 181059 / تاریخ انتشار : 1399/12/1 ساعت : 11:28
صبح امروز:

جلسه ستاد مدیریت بحران سپاه در سی سخت برگزار شد/اقدامات امید بخش سپاه وارد فاز جدیدی می شود+تصاویر

فرمانده سپاه فتح از برگزاری نشست و جلسه ستاد بحران در شهر زلزله زده سی سخت خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، فرمانده سپاه فتح در نشست ستاد بحران سپاه فتح که در شهرستان دنا برگزار  شد گفت: در ابتدا تقدیر تشکر ویژه دارم از همه افرادی و ارگانهایی که همراهی داشتند قطعا این حرکات و حضو راه هم به خود فرد ارامش می دهد و انشالله منشا خیر و برکت برای مردم خواهد بود.

 
وی افزود: خداروشکر ما یک نفر کشته ندادیم این جای شکر دارد، آب ، برق گاز قطع نشده ما اکنون  مشکل آب ، برق  و گاز نداریم، تلفن وصل است اگر در شهر این ها هم وجود نداشت واقعا کار سخت می شد 
 
فرمانده سپاه فتح افزود: در مرحله اول باید هر اقدامی که انجام می دهیم موجب آرامش مردم شود مردم می خواهند مسئولان کنارشان باشند، این حس آرامش با حضور مسئولان در کنار مردم به آن  ها منتقل می شود .
 
وی تصریح کرد: مجموعه بسیج سازندگی بزودی نانوایی سیار را مستقر میکند و هر چه امکانات داریم وارد صحنه می کنیم ، وقتی مردم اینها را می بینند احساس آرامش می کنند.
 
فرمانده سپاه فتح ادامه داد: همه امکانات در دید مردم  و در کنار هم قرار گیرند مردم بدانند که همه ارگانها اماده هستند.
 
وی گفت: جناب سرهنگ مثنوی را به عنوان فرمانده میدان انتخاب می شوند همه باید با ایشان هماهنگ باشند همه کارها باید متمرکز انجام شود اگر متمرکز نباشد همه چیز دچار خسران می شود.
 
وی به اشاره به تخریب باغات استان گفت: برآورد دقیقی از تخریب در باغ ها و مناطق کشاورزی مردم انجام و اعلام شود.
 
فرمانده سپاه فتح گفت: ما اگر بتوانیم یک بسته معیشتی برای ایام عید مردم زلزله زده فراهم کنیم و یک پکیج جامع باشد که به همه مردم این شهرستان برسد.
 
خردمل عنوان کرد: در بحث تبلیغات و رسانه سازمان فضای مجازی کنترل فضای رسانه ای را داشته باشید، اقدامات و مطالب به درستی انتقال و اطلاع رسانی شود.
 
وی گفت: در بحث محلات این کمیته ها باید مشخص باشند و در هر منطقه یک چادر به عنوان دفتر برقرار باشند که اطلاعات این محله را به طور کامل داشته باشند، ، باید در هر محله این کمیته ها ایجاد شده باشد کمیته ها باید در 9 منطقه  ایجاد و مستقر باشند، حتما باید گروه های جهادی نیز حضور پیدا کنند امروز این موضوع باید سر و سامان پیدا کند.
 
وی افزود: یک انبار واحد جهت جمع آوری و ساماندهی همه کمک ها مهیا و ایجاد شود ، همچنین یک آشپزخانه در سطح شهرستان برپا شود که روزانه غذای گرم به دست مردم برسد و با همان محوریت محله محور توزیع شود
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.