گروه: اخبار استان خبر: 181043 / تاریخ انتشار : 1399/11/30 ساعت : 23:30

درخواست یک شهروند از نیروی انتظامی استان برای بخشش جریمه های شب گذشته

شهروند کهگیلویه و بویراحمدی درخواست متفاوتی از نیروی انتظامی استان داشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، شب گذشته برای مردم استان کهگیلویه و بویراحمد یک شب سخت، تلخ و سرد بود، زلزله ۵.۶ ریشتری شهر سی سخت و یاسوج باعث آشفته شدن مردم این استان شد.

با توجه به اینکه مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در نوع دستی زبان زد هستند شب گذشته همزمان با وقوع زلزله شهر سی سخت خیلی ها به سمت این شهر حرکت کردند که به مردم کمک کنند.

خیلی ها فامیل و اعضای خانواده شان در این شهر زندگی می کرد که وقوع زلزله باعث نگرانی  و رفتن به سمت این شهر شد، هر چند که محدودیت های کرونایی همچون دیگر شب ها پا بر جا بود اما در این جا خیلی ها بر خلاف دیگر شب ها آن را نادیده گرفتند.

با توجه به اینکه زلزله در شهر یاسوج نیز احساس شد بخش زیادی از مردم این شهر نیز ترجیح دادند  در خانه های خود نباشند و بیرون از خانه یا در خودروی خود و یا به مکانی دیگر بروند،اما گویا متاسفانه نیروی انتظامی استان محدودیت های کرونایی را همچون دیگر شب ها اجرایی کرده است و خیلی ها در این شب جریمه شدند که باعث گلایه هایی شده است.

یکی از شهروندان یاسوجی که گویا شب گذشته همزمان با زلزله قصد خروج از خانه را داشته جریمه شده که گلایه هایی دارد.

مخاطب این پایگاه خبری گفت: دیشب که زلزله آمد همه زدند بیرون چه با ماشین چه پیاده خلاصه ما هم با ماشین از خونه زدیم بیرون، جلو خانه پلیس ایستاده بود و همه را جریمه می کرد ما را هم 200 هزار تومان  جریمه کرد.

 این فرد ادامه داد: رفتم پیشفرد جریمه کننده گفتم فلانی مگه نمی بینید زلزله هست چرا جریمه می کنید گفت ما هم وایسادیم به خاطر همین که هر کسی زد بیرون جریمش کنیم چون ساعت 9 به بعد ممنوع است ْ،گفتم این حرفا چیه الان شرایط فرق داره ولی فایده نداشت.

این شهروند ضمن ابراز گلایه گفت: دیشب یک شب متفاوت تر از شب های دیگر بود انتظار می رود جریمه های شب گذشته را نادیده بگیرند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.