گروه: اخبار استان خبر: 181025 / تاریخ انتشار : 1399/11/30 ساعت : 17:56
سرپرست شرکت فرآورده های نفتی استان مطرح کرد:

آمادگی کامل برای تامین سوخت مورد نیاز در مناطق زلزله زده کهگیلویه و بویراحمد

سرپرست شرکت فرآورده های نفتی کهگیلویه و بویراحمد از تامین سوخت مورد نیاز برای مناطق زلزله زده خبر داد و گفت: سوخت لازم در شهر یاسوج و سی سخت در جایگاه های مخصوص در همان ساعات اولیه زلزله تامین شد.

عزیزالله محمدی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ در خصوص آخرین وضعیت تامین سوخت مورد نیاز برای متقاضیان  گفت: در شرایط حاضر سوخت کافی در شهر سی سخت ذخیره شده که این سوخت ها شامل نفت و فرآورده های دیگر است.

سرپرست شرکت فرآورده های نفتی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه آمادگی برای در اختیار قرار دادن سوخت به افراد متقاضی هستیم، بیان کرد: در شرایط حاضر مراجعه کننده ای برای دریافت سوخت نداشته ایم که درصورت نیاز مواد سوختی ذخیره شده در مخزن ها از طریق فروشندگی ها و با مراجعات مردم به آنها، سوخت مورد نیاز آنها تامین می شود.

وی با بیان اینکه فرآورده های نفتی در شهر سی سخت وکریک ذخیره وجود دارد، بیان کرد: در روزهای گذشته تقاضا در خصوص دریافت فراورده های سوختی در دیگر نقاط استان برای تامین نیازها صورت گرفت که مرتب به آنها ارسال می شود و در این رابطه مشکل خاصی وجود ندارد.

این مسئول در پایان افزود: سوخت لازم در  شهر یاسوج و سی سخت در جایگاه های مخصوص در همان ساعات اولیه زلزله تامین شد، در این رابطه مشکل خاصی وجود ندارد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.