گروه: اخبار استان خبر: 180913 / تاریخ انتشار : 1399/11/29 ساعت : 11:59
داغ های مجازی:

اظهار نظر جدید مدیرکل اسبق اموربانوان استانداری در خصوص تاجگردون

فریبا رحمان پور مدیرکل اسبق امور بانوان و استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اظهار نظر در خصوص نماینده سابق گچساران و باشت پستی را در صفحه مجازی اش منتشر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، فریبا رحمان پور در صفحه مجازی اش با انتشار کلیپی از تشییع روز گذشته نماینده مردم کوهدشت و رومیشکان نوشت:

دیروز زنده یاد دکتر الهیار ملکشاهی نماینده فقید دو دور مردم شریف کوهدشت و رومشکان و رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در میان اقیانوس بیکران دوستداران در زادگاهش یکی از روستاهای دورافتاده لرستان به خاک سپرده شد.

با وجود اعلام شرایط بیماری کرونا اما هیچ کس و هیچ چیز نتوانست جلودار احساسات پاک مردمی باشد که مسیرهای طولانی را تا آرامستان پیاده آمده بودند.
بدرقه باشکوه الهیار ملکشاهی بر دستان مردم قدرشان لرستان و توصیف خدماتش درس بزرگی برای همگان بود.
کودکانی را دیدیم که معصومانه دلنوشته خود برای ملکشاهی را به دست گرفته بودند.
جوانانی که در غمش اشک می ریختند و مردان کهنسالی که در سوگش دستان پینه بسته خود را بر سر و صورت می زدند.
و دیدیم چگونه مادران ایل با میراث ماندگارشان که مویه های برخاسته از سوز دل بود شخصیت ارزشمند و خدماتش به مردم را توصیف می کردند و بر سر و صورت خود می زدند، مویه های که قلب هر انسانی را به درد می آورد.


مردم قدر شناس نشان دادند خدمتگزاران واقعی به نظام و مردم چگونه در دلها جای دارند و ثابت کردند مردم عزیز هر گوشه ایران مان لایق بهترین خدمتند.
آری تنها یادگاری که از مسئولین به جای می ماند تنها خدمت به مردم است و هرگز هیچ سیاستی خدمات خدمتگزاران واقعی را از ذهن و قلب مردم پاک نخواهد کرد.


دیروز پی بردم دیگر برای نماینده استانم #گچساران_باشت که بخاطر چند کیلومتر جاده برای مردم دیارش و آبیاری چند هکتار زمین کشاورزان مورد مواخذه عده ای قرار گرفت افسوس نباید خورد ، چون هیچ سیاستی نمی تواند رد پای خدمات واقعی به نظام و مردم محروم را از قلب پاکشان کمرنگ کند. و اگر بخاطر خدمت رسانی به مردم دیارش حذف شد جای افسوس نیست چرا که تنها خدمت به خلق خداست که به یادگار می ماند.

 

---


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.