گروه: اخبار استان خبر: 180642 / تاریخ انتشار : 1399/11/23 ساعت : 13:33
با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفت:

رونمایی از هنرکارت اهالی فرهنگ وهنر در لنده

با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آیین رونمایی از هنر کارت اهالی فرهنگ، هنر، رسانه و علوم قرآنی شهرستان لنده برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد آیین رونمایی از هنرکارت اهالی فرهنگ و هنر، رسانه و علوم قرآنی شهرستان لنده برگزار شد.

اسماعیل زارعی در این مراسم گفت: اولین سری از هنر کارت مربوط به اهالی محترم فرهنگ و هنر ورسانه شهرستان لنده که قبلاً مراحل ثبت نام خود را در سامانه مربوطه انجام داده بودند با حضور جناب آقای پیرسبزی مدیر کل فرهنگ وارشاداسلامی استان رونمایی وبه صاحبان این هنر کارت ها تحویل گردید.
 

زارعی گفت: این هنر کارت دارای یک اعتبار شارژ شده اولیه می باشد که یکی از فرصت های خوب حمایتی برای اهالی فرهنگ، هنر و رسانه است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده گفت: شهرستان لنده از جمله شهرستان های دارای سبقه فرهنگی و هنری و تعزیه با بیش از یک صد و بیست سال سابقه است.

وی تاکیدکرد:حمایت های مادی و معنوی از فعالیت های فرهنگی هنرمندان به خصوص در حوزه هنر کارت ها می توانند ضمن بهره مندی از بیمه تکمیلی از سایر خدمات این هنرکارت ها استفاده کنند.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.