گروه: اخبار استان خبر: 180569 / تاریخ انتشار : 1399/11/21 ساعت : 15:14
در نهمین روز از دهه فجر صورت گرفت:

دیدار فرمانده تیپ ۳۷زرهی شیراز با خانواده های معظم شهدای ارتش در لنده+تصاویر

فرماندهی و کارکنان تیپ ۳۷زرهی شیراز با حضور در شهرستان لنده با خانواده های معظم شهدا، آزادگان و جانبازان این شهرستان دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، در نهمین روز از دهه مبارک فجر فرمانده تیپ۳۷زرهی شیراز به همراهی مسئولان عقدیتی سیاسی، حفاظت اطلاعات، بازرسی و امور ایثارگران این تیپ به همراه امام جمعه، فرماندار ، فرمانده سپاه ناحیه لنده، بنیاد شهید و امور ایثارگران و اعضای شورای اداری شهرستان لنده با حضور در منزل شهدا، جانبازان و آزادگان ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار سرهنگ عباس عطا الهی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و آزادگان یک وظیفه است که بتوانیم ادامه دهنده راه سرخ شهدا و مروج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باشیم.

وی افزود:اگر امروز امنیت و آسایشی داریم مرهون فداکاری ها و رشادت های شاهدان شهیدی است که از جان خویش گذشتند تا امروز ما در سایه سار امینت و آرامش زندگی کنیم.

فرمانده تیپ۳۷زرهی شیراز تصریح کرد: این رسالت سنگین در دیدار با خانواده های معظم شهدا یک افتخار بزرگی است برای همه ما که امیدواریم در پاسداشت این فرهنگ همه تلاشی مضاعف داشته باشیم.

در ادامه نیز حجت الاسلام محمودی اصل امام جمعه شهرستان لنده با قدردانی از حضور فرماندهی تیپ۳۷زرهی شیراز گفت: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به خصوص شهدای ارتش قهرمان کشور یک کار ارزشمندی است که امروز با طی مسافتی چندین ساعته شاهد تحقق این مهم از سوی دلاور مردان تیپ۳۷زرهی شیراز در این شهرستان بودیم.

وی افزود: پاسداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تکریم خانواده های معظم آنان یک کار ارزشمند است که این مهم باید به درستی و به طور مرتب صورت پذیرد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.