گروه: اخبار استان خبر: 180526 / تاریخ انتشار : 1399/11/20 ساعت : 22:39
فرمانده سپاه فتح در وبینار مجازی مطرح کرد:

صحنه جنگ واقعی در بستر فضای مجازی است/پیشرفت های انقلاب اسلامی هژمونی آمریکا را درهم شکست

فرمانده سپاه فتح استان در وبینار مجازی که به همت معاونت فضای مجازی سپاه فتح برگزار شد با بیان اینکه جنگ واقعی در بستر فضای مجازی سخت و پیچیده تر است، گفت: دشمن و اپوزسیون بدنبال ناامید کردن مردم است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سردار حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح در سومین وبینار مجازی با بسیجیان سراسر کهگیلویه و بویراحمد که به همت معاونت فضای مجازی سپاه فتح برگزار شد با تبریک دهه پرفروغ فجر گفت: امروز صحنه واقعی جنگ بستر فضای مجازی است، دفاع و تهاجم ما در همین فضای مجازی باید باشد، در این فضا نبرد پیچیده و سخت تر است.

 

فرمانده سپاه فتح با بیان اینکه دشمن و اپوزسیون بدنبال ناامید کردن مردم هستند و برای دفاع از انقلاب باید پیشینه و سابقه انقلاب را بدانیم تا بتوان از انقلاب دفاع کرد، بیان کرد: برای بررسی انقلاب ها باید به سه رکن رهبری، مردم و مکتب توجه ویژه داشته باشیم.

 

فرمانده سپاه فتح گفت: در سال ۵۷ انقلاب با رهبری عالمی فرزانه و مردمی که پیرو امام بودند شروع شد در این راه مردم خون دادند و رای دادند و پیرو مکتب اسلام شدند.

 

مقام ارشد نظامی کهگیلویه و بویراحمد در ادامه افزود: امامین انقلاب در ۴۲ ساله اخیر دفاع از مظلوم، مبارزه با استکبار، استقلال، آزادی و پیشرفت روز افزون مردم ایران و جهان اسلام را دنبال می کردند و پیش از انقلاب و بعد از انقلاب نفی استبداد و روی پای خودمان ایستادن را سرلوحه قرار دادند تا انقلاب اسلامی ایران، انقلاب ماند در صورتی که سایر انقلاب ها مانند انقلاب چین، شوری با کجی و انحراف در آرمان ها با شکست مواجه شد.

 

وی با توضیح اینکه مردم در انقلاب های زیادی ناامید شدند و صحنه را ترک کردند، گفت: در انقلاب اسلامی همیشه مردم در صحنه بودند و هستند و در دهه فجر و سایر ایام الله ها با وجود مشکلات حضور همیشگی داشتند، و با وجود مشکلات اما با عهدی که با امامین انقلاب بستند ذره ای عدول نکردند.

 

فرمانده سپاه فتح دفاع مقدس، حوادث سال ۹۷، فتنه ۸۸ و جریان مقاومت را از مهمترین صحنه های حضور مردم ایران دانست و عنوان کرد: همه مکاتب جهان از جمله سوسیالیسم، لیبرالیسم، فاشیسم شعارهای زرق و برق داری داشتند اما در عمل دروغین بود و با شکست مواجهه شدند اما در بهمن ۵۷ با مکتبی که انقلابی و دینی بود پیروزی حاصل شد و روز به روز دین، مذهب، و مکتب ما پیشرفت دارد.

 

این مقام مسئول با توضیح اینکه مکتب ما از استقلال، آزادی، توحید، ولایت خدا که با فطرت بشریت سازگار بوده و دارای مبنای خداوندی است به وجود آمده و در تمام دنیا گسترش داشته است، گفت: امروز زیارت عاشوراها، ادعیه ها، راهپیمای اربعین دریایی است که از نجف به حرکت درآمده و کربلا را طی می کند و به قدس وصل می شود، در این راستا از قاره های مختلف مانند آمریکا و آسیا  در پیاده روی ها مشاهده می شود در این پیاده روی ها شعارهای مقاومت دیده می شود همه این موضوعات به برکت مکتب اسلامی و امامین انقلاب به ثمر رسیده است.

 

خرم دل با توضیح اینکه آمریکا بیش از ۷ هزار میلیارد دلار هزینه کرد اما سودش را مقاومت کسب کرد زیرا اقتدار آن برکت مکتب اسلام  است، گفت: تحریف یکی از موضوعات مهم است در این راستا رهبری بیان داشته اند اگر تحریف از بین برود تحریم از بین می رود.

 

وی بیان کرد: دشمن به دنبال توقف ایران در همه زمینه ها است، زیرا کشور در انقلاب اسلامی ایران قابل مقایسه با دوران پهلوی نیست.

 

وی با توضیح اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه نظامی با دروان پهلوی قابل مقایسه نیست، گفت: امروز شناورهای های آمریکا در خلیج فارس متوقف می شود، در بحث نانو، تکنولوژی، پزشکی و هسته پیشرفت داشتیم.

 

فرمانده سپاه فتح با توضیح اینکه شاه منحوس هنگام خروج از کشور اقدام به خروج سرمایه ها از کشور داشت، گفت: امروز اگر اختلاس و تخلفی صورت گیرد در دادگاه انقلاب مجازات می شود.

 

فرمانده سپاه فتح گفت: امروز مستضعفین در کشور یاری می شوند که بارزترین نمونه آن در بحث کرونا است و از طریق کمک های مومنانه ظهور دارد، این موضوع برگرفته از مکتب و دین اسلام است در همین راستا امروز در استان 400 جهیزیه توزیع شد.

 

وی با توضیح اینکه بهترین الگوی مدیریت، مدیریت اسلامی وجهادی است و باید جوانان در بحث تحریف وارد میدان شوند و باید از نظام و انقلاب دفاع کرد زیرا دشمن، ضد انقلاب و اپوزسیون به دنبال نا امیدی در بین مردم در روزی که در اوج قدرت هستیم را دنبال می کنند، گفت: به تعبیر رهبر انقلاب در دنیایی که ظلم و جور حاکم است جمهوری اسلامی در این سالها طی طریق کرده است، پوزه دشمن را در غرب آسیا بر زمین زده است.

 

سردار خرم دل با توضیح اینکه آمریکا روزی هژمونی و بر عالم حاکمیت داشت اما امروز ایران پهباد و پایگاه های آنها را مورد تهاجم قرار می دهیم اما آنها جرات دفاع ندارند، گفت: این هنر آمریکا نیست که میهمان کشوری را به شهادت برسانند اما مشاهده کردیم که چگونه آنها به برکت مقاومت، رهبری امامین انقلاب تحقیر شدند.

 

وی با بیان اینکه امروز در این دنیای پرآشوب در حال طی طریق و عبور از بن بست ها هستیم، که رسالت شما تبیین مصادیق اقتدار و حل معضلات است، گفت: مشکلات، و معضلاتی هستند که برای رسیدن به قله در راه وجود دارد، اما آینده انقلاب طبق بیانات رهبر انقلاب روشن است و هدف تمدن نوین اسلامی است، از طرفی رژیم صهیونیستی و آل سعودی که در حال کارشنکی برای جریان مقاومت هستند به زباله دان تاریخ می پیوندد اما کشور ایران در مسیر و مکتب اسلامی به حرکت خود ادامه می دهد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.