گروه: اخبار استان خبر: 180426 / تاریخ انتشار : 1399/11/18 ساعت : 19:10

بازی یک فعال رسانه ای گچسارانی با کاندیداهای انتخاباتی/در دام لایوهای اینستاگرامی ظاهرا بی طرف گیر نیافتید!

به تازگی یکی از فعالین رسانه ای در گچساران که در پشت صحنه هوادار یکی از نمایندگان سابق گچساران است، به طرزی زیرکانه برخی کاندیداهای انتخاباتی گچساران را به صحنه آورده است و انها را به شکل قیف گونه مورد ضربه قرار می دهد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، امین موسوی - رسانه ها همواره با شگرد های مختلف سعی در ناهمگون سازی ذهن مخاطب به منظور همگرایی بیشتر با تفکرات خود را دارند، یکی از این شیوه های مرسوم "دام زیبا" است.

این ترفند بگونه ایست که افراد با سلایق مختلف با القای تفکر بی طرفانه به وی وارد یک گود می شود، این گود با حالت تو رفتگی است و هرچه به بازی در این گود گرم تر می شوی همانند قیف فرآیند جمع تر می شود، و در نهایت، طعمه وارد شده خود را چسبان در انتهای قیف بدون هیچ رقیبی می بیند.
 
در واقع خود وی حریف خودش می شود.
 
به تازگی یکی از فعالین رسانه ای در گچساران که در پشت صحنه هوادار یکی از نمایندگان سابق گچساران است، به طرزی زیرکانه برخی کاندیداهای انتخاباتی گچساران را به صحنه آورده است و آنها را به شکل قیف گونه مورد ضربه قرار می دهد.
 
کاندیداهای جوان و کم تجربه هم گاها اسیر دست این سیستم می شوند و در این قیف گیر می کنند، باید خوب دانست زمانی میتوان وارد یک میز مناظره شد و یا با یک سیستم پرسش و پاسخ دست و پنجه نرم کرد که فضای بی طرفی در آن موج بزند، وگرنه بغیر از این نامش خودکشی است.
 
داشتن یک مشاور رسانه ای قوی در چنین فضای غبارآلودی بعنوان یک راهکار عمیقا قوی میتواند پیشنهاد شود.
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.