گروه: اخبار استان خبر: 180353 / تاریخ انتشار : 1399/11/17 ساعت : 15:02

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای ۴۲ساله انقلاب در مصلای دهدشت+تصاویر

نمایشگاه دستاوردهای ۴۲ساله انقلاب در مصلای دهدشت با حضور امام جمعه، فرماندار کهگیلویه، فرمانده سپاه ناحیه کهگیلویه و جمعی از مسوولان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در این نمایشگاه دستاوردهای ۴۲ ساله انقلاب در قالب پوستر و عکس نوشته در معرض دید قرار گرفته است.

امام جمعه کهگیلویه در آیین افتتاحیه نمایشگاه اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران در دنیا بی‌نظیر است و جامعه جهانی انقلاب ما را موفق‌ترین می‌دانند.

حجت الاسلام علی وحدانی فر  تصریح کرد: اگر دنیا امروز در محاسبات خود ایران را مد نظر قرار می‌دهد به خاطر عزت، اقتدار و استقلالی است که به برکت پیروزی انقلاب حاصل شده است.

وحدانی فر با بیان اینکه امام به ما حریت داد و از اسارت آزاد کرد،افزود: امام(ره) معنای انسانیت و عزت را به ما آموخت اسلام ناب را از پستوها بیرون آورد و در دنیا جاری کرد.هر چقدر ثناگوی امام باشیم جبران نخواهد شد.

وی با بیان اینکه انقلاب ما احیاگر اسلام در دنیای غرب شد، تصریح کرد: دستاوردهای انقلاب در حوزه‌های مختلف قابل مقایسه با دوران حکومت طاغوت نیست باید قدردان این انقلاب و نظام باشیم.

وی با اشاره به برخی از دستاوردهای انقلاب گفت:  ۹۹درصد جمعیت کشور پس از انقلاب از نعمت برق برخوردار شدند.

وحدانی فر با اشاره به اینکه در دوران پهلوی راه مناسب تنها ۲۵درصد بود افزود: پس از انقلاب به ۹۰درصد افزایش یافت.

وی گفت: آب شرب سالم از ۱۱/۷درصد در دوران پهلوی به بیش از ۹۰درصد پس از انقلاب افزایش یافت وگازرسانی از صفر روستا به بیش از ۱۰هزار روستا رسیده است.

امام جمعه کهگیلویه گفت: تولیدات کشاورزی از ۲۰میلیون تن در سال به بیش از ۱۰۰میلیون تن رسید.

وی اضافه کرد: خودکفایی در صنعت نفت امروز بیش از ۸۰درصد ارتقا یافت و در صنعت پتروشیمی، فولاد، سیمان و. تولیدات معادن رشد چشمگیر داریم.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.