گروه: اخبار استان خبر: 180348 / تاریخ انتشار : 1399/11/17 ساعت : 15:00

تصاویر زیبا از یادمان شهدای یاسوج در مجتمع فرهنگی شهید سلیمانی

با تلاش جهادگران سپاه و مجموعه بسیج سازندگی و قرارگاه جهاد سازندگی سپاه فاز اول مجتمع فرهنگی شهید سلیمانی مصادف با سالروز ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) افتتاح شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مسئول بسیج سازندگی سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد در خصوص افتتاح فاز اول مجتمع فرهنگی شهید سلیمانی یاسوج و همچنین فعالیت های صورت گرفته در این خصوص گفت:  از مرداد ماه سال جاری این کار کلید خورد، با حمایت ویژه استاندار محترم استان و سردار فرماندهی محترم سپاه فتح کار در قالب گروه جهادی، مجموعه قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه شروع شد و اکنون فاز اول آن به بهره برداری رسیده است.

 

ناصر صالحی در ادامه گفت: افتخار خدمت به مجتمع فرهنگی شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر یاسوج به بسیج سازندگی واگذار شده است، که تلاش داریم در فاز بعدی حسینیه و همچنین گسترش فضای یادمان شهدا را آغاز کنیم.

 

وی افزود: تاکنون حدود 4 میلیارد تومان با مشارکت استانداری و اداراتی از لحاظ مالی و یا تجهیزات به ما کمک کردند هزینه شده است.

 

صالحی گفت: با تلاش جهادگران سپاه و مجموعه بسیج سازندگی و قرارگاه جهاد سازندگی سپاه توانستیم  فاز اول آن را مصادف با سالروز ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) افتتاح کنیم.

 

در ادامه میتوانید تصاویری از این مجتمع فرهنگی و یادمان شهدای گمنام که در بلندای شهر یاسوج قرار گرفت را مشاهده کنید:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.