گروه: اخبار استان خبر: 180158 / تاریخ انتشار : 1399/11/13 ساعت : 13:25

چکاوک در باشت آوای دلنشین فجر سر داد+فیلم و تصاویر

به مناسبت چهل و دومین سال فجر انقلاب اسلامی ایران کاروان آوای چکاوک در تمامی شهر های استان نوای فجر سر می دهد، تا صبح امروز این کاروان در شهر باشت به اجرای برنامه بپردازد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس دومین جشنواره سرود های حماسی استان به نام آوای چکاوک در استان کهگیلویه و بویراحمد در حال برگزاری است.

 

محمد دانشی  مدیر کاروان سرودآوای چکاوک استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با این پایگاه خبری گفت: دومین جشنواره سردهای حماسی و انقلابی بنام آوای چکاوک در استان کهگیلویه و بویراحمد با آغاز دهه مبارک فجر در حال برگزاری است.

 

وی در ادامه افزود:این کاروان شادی با حضور گروه  سرود استان و نواحی از 12 تا 16 بهمن در تمام شهرستانهای استان برگزار خواهد شد.که امروز این اجرا در شهرستان باشت و چرام خواهند بود.

 

دانشی ابراز داشت:اختتامهیه این جشنواره در 16 بهمن در شهرستان گچساران برگزار خواهدشد. آیین اختتامیه نیز از ساعت 9 تا 12 روز پنج شنبه در این شهرستان برگزار خواهد شد.

 

 وی گفت:از 12 تا 22 بهمن هر شب به عنوان سفر نامه چکاوک  از شبکه استانی دنا پخش خواهد شد.هدف از اجرایی این جشنواره ها استعداد یابی در بین جوانان و نوجوانان برای سرودهای حماسی و انقلابی  در سطح استان است. وهمچنین امید آفرینی در 42 سالگرد پیروزی شکوهمند اسلامی در بین جوانان و نوجوانان است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
-
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.