گروه: اخبار استان خبر: 179916 / تاریخ انتشار : 1399/11/8 ساعت : 11:37
دادستان عمومی و انقلاب مرکز کهگیلویه و بویراحمد خبر داد :

کرونا در زندانهای استان تلفات نگرفت

دادستان عمومی و انقلاب مرکز کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه از استانهای موفق در رعایت پروتکل های بهداشتی درون زندان ها بودین گفت: کرونا در زندانهای استان هیچ تلفاتی نگرفته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سید علی ملک حسینی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان از زندان مرکزی و کانون اصلاح و تربیت یاسوج بازدید و به بررسی درخواست ها و مشکلات زندانیان پرداختد.

وی با اشاره به این که هیچ گونه تلفاتی در زندانهای استان، ناشی از بیماری کرونا نداشتیم، افزود: در شرایط پیک بیماری کرونا، با اعطای مرخصی و سایر تسهیلات قانونی به زندانیان، یکی از استانهای موفق در این رابطه بودیم و به لطف الهی و زحمات پرسنل خدوم زندان و همکاری قضات شریف، حتی یک مورد تلفات در زندان های استان نداشتیم.

 

دادستان مرکز استان افزود: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری زندانها باید تبدیل به آموزشگاه نیکی ها شوند و به همین منظور، اعطای مرخصی و تسهیلات قانونی به زندانیان ، مشروط به فعالیت آنها در برنامه های حرفه آموزی و فرهنگی خواهد بود.

ملک حسینی در بازدید از کارگاه های حرفه آموزی و صنایع دستی در این 2 مرکز ،گفت: شایسته است با همکاری سایر نهادها فعالیت این کارگاه های آموزشی توسعه یابد، به گونه ای که هر زندانی در ایام تحمل حبس، آموزش یک حرفه یا مهارت را فرا گیرد.

در ادامه این برنامه دادستان ، قضات دادسرای مرکز استان و مدیرکل زندان های استان از بخش های مختلف زندان مرکزی یاسوج و کانون اصلاح و تربیت بازدید، و مددجویان به بیان مشکلات و درخواست های خود بصورت مستقیم و چهره به چهره با دادستان مرکز استان پرداختند.

---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.