گروه: اخبار استان خبر: 179909 / تاریخ انتشار : 1399/11/8 ساعت : 14:32

سفر مسئولان به بخش لوداب؛ کلنگ‌زنی پروژه جاده ارتباطی روستای چال‌شاهین + تصاویر

معاون عمرانی استاندار، نماینده مردم، فرماندار بویراحمد، مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده‌ای، رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) و تعدادی ازمسئولان به بخش لوداب شهرستان بویراحمد سفر کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح روز سه شنبه 7 بهمن ماه 99 پروژه جاده ارتباطی روستای «چال‌شاهین» بخش لوداب در شهرستان بویراحمد با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد و 700 میلیون تومان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نماینده بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام راحل، فرماندار شهرستان بویراحمد و سایر مدیران و مسولان استانی کلنگ‌زنی شد.

 

مهدی روشنفکر در این آیین اظهار داشت: امروز باید قدردان مردم محروم و درد کشیده این دیار باشیم که با تمام سختی‌ها و ناملایمات و کمبودها لحظه‌ای از پشتیبانی نظام و انقلاب عقب نشینی نکردند.


نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر توجه به مناطق محروم و کمتر برخوردار، گفت: خدمت به مردم امری مقدس و ارزشمند است که بر دوش مدیران و مسولان در نظام جمهوری اسلامی گذاشته شده و برآورده کردن نیازها، ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت مردم در واقع باعث رضایت و خشنودی خداوند متعال است.


وی با اشاره به مشکلات در مناطق محروم به‌ویژه روستاهای بخش لوداب گفت: روستای «چال‌شاهین لوداب» با بیش از 70 خانوار بعد از گذشت 42 سال از انقلاب اسلامی از داشتن جاده ارتباطی محروم بوده، که با همت مجموعه استانداری، اِشراف کامل فرماندار شهرستان بویراحمد، و مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام راحل پروژه جاده ارتباطی این روستا به طول 7 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد 700 میلیون تومان کلنگ‌زنی شد.


شایان نادری مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام راحل در استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه این آیین، گفت: ستاد اجرایی فرمان امام راحل در راستای محرومیت زدایی از مناطق محروم در ساخت راه ارتباطی روستای چال شاهین لوداب مشارکت دارد.


وی افزود: علاوه بر این پروژه 15 پروژه دیگر نیز در حوزه راه‌سازی به ستاد اجرایی فرمان امام راحل معرفی شده‌است، که در آینده عملیات اجرایی این پروژه‌ها آغاز می‌شود.


محمد حسن نصیری راد مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: این پروژه با تأمین اعتبار و مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام راحل، طی برگزاری مناقصه به پیمانکار واگذار شده‌است.

حاجی زاده  در این مراسم گفت: از مراحل احداث منازل توسط بنیاد مسکن در روستاهای مذکور بازدید شد.


معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: تاکیدات لازم در خصوص تسهیلات و کمک بلاعوض بعمل آمد و مقرر شد کار بهسازی روستاهای مذکور توسط بنیاد مسکن و با کمک بنیاد برکت انجام شود.


 مدیر کل بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد در این بازدید گفت: کار احداث پل‌های روستاهای  شهید بی‌خشت و نسه کوه چین از هفته‌های آینده شروع می‌شود.


معاون عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در این سفر همچنین گفت: پروژه بهسازی جاده روستایی از آب مورد، تا روستای کمک به طول ۸ کیلومتر و با اعتبار قریب ۸۰ میلیارد ریال کلنگ‌زنی شد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:
 
---
---
---
---
---
 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.