گروه: اخبار استان خبر: 179753 / تاریخ انتشار : 1399/11/4 ساعت : 16:12

چه کسانی پشت پرده حمایت از انتصاب یک مهره سوخته حامی فتنه در فرمانداری بویراحمد هستند؟/چرا نماینده بویراحمد در خصوص حمایت از خطوط اصلی نظام سکوت کرده است؟

این حرکت فتنه انگیز و خرابکارانه طی سالهای قبل مورد اعتراض و اجماع شخصیت های مختلف قرار گرفته است و همه در منفی بودن این حرکت شکی ندارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، علی عباسی - چند روزیست که فضای رسانه ای و مجازی استان متاثر از گمانه زنی انتصاب برخی افراد در منصب فرمانداری بویراحمد است.

برخی تحلیل ها و اخبار حاکی از این است که یکی از مرتبطین و فعالین در حرکت های فتنه انگیزانه در سال های گذشته قرار است عهده دار منصب مهمی در سطح فرمانداری مرکز استان شود.
 
جدای از اینکه این موضوع جزو مواردیست که در نوع خود جالب توجه است اما از نظر نگارنده چند موضوع صلاحیت بررسی در این متن را دارد.
 
اول اینکه این حرکت فتنه انگیز و خرابکارانه طی سالهای قبل مورد اعتراض و اجماع شخصیت های مختلف قرار گرفته است و همه در منفی بودن این حرکت شکی ندارند.
 
دوم اینکه در این موضوع نباید سایر تعصبات بجز تعصبات سیاسی مورد توجه قرار گیرد و هرکسی از عیار انقلاب دور شد و راه اصلاحی برای خود باقی نگذاشت محکوم به شکست است.
 
سوم نکته مهم این است با اینهمه سوابق و نکاتی که از این فرد فتنه گر وجود دارد چرا اجازه پیشنهاد وی برای این منصب ارایه شده است؟
 
چه کسانی دست های پشت پرده هستند؟
 
نماینده انقلابی بویراحمد و دنا در این بین چه وظیفه ای دارد و چه دیدگاهی مورد نظرش است؟
 
چرا تاکنون از وی در این خصوص واکنشی دیده نشده است؟ مگر فتنه معیار دقیق حق از باطل نیست؟
 
اما آنچنان که گفته می شود نفوذ برخی افراد و سرشبکه های فتنه در برخی دستگاه ها ماحصل چنین انتخابی شده است و این موضوع مورد مطالبه آحاد مردم استان قرار گرفته است !
 
خاطر مردم از این خبر فتنه انگیزانه آزرده شده است و بیم آن دارند بفهمند که کار ها به سمت و سوی نامناسب رخنه کرده است.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.