گروه: اخبار استان خبر: 179537 / تاریخ انتشار : 1399/10/30 ساعت : 11:52

نوسانات برق در روستای مهریان و کلافگی مردم

نوسانات برقی و خسارت به وسایل برقی در روستای مهریان در شرایط کرونایی این روزهای کشور به ویژه در شرایط اقتصادی بیشتر از هر زمان دیگری آزاردهنده شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس این روزها برق یکی از  اصلی ترین اجزاء زندگی شده تا نبود و یا نوسانات آن روان مردم را درگیر کند.

اما این ضروری‌ترین نیاز زندگی علاوه بر مزیت‌های فراوانی که به همراه دارد دارای معایبی هم هست که در مقابل مزیت‌ها ناچیز به نظر می‌رسد، از جمله این مشکلات، نوسان شبکه برق است که موجب خسارت دیدن وسایل برقی مشترکان می‌شود.

برخی مواقع شبکه برق مبتلا به افت و خیزهایی می‌شود که این موضوع اثر منفی خود را بر روی وسایل برقی مشترکان نشان داده و موجب آسیب وارد شدن به آنها شده و هزینه ناخواسته‌ تعمیر این وسایل را بر روی دوش مصرف کننده می‌گذارد.

بر خی از اهالی روستای مهریان در تماس تلفنی با این پایگاه خبری از نوسانات برقی هفته های اخیر در این روستا خبر دادند .

این مخاطب با بیان اینکه در هفته های اخیر به دلایل نوسانات برقی خسارات اقتصادی را متحمل شده است گفت: با وجو نوسازی خانه و رعایت مصرف شاهد سوختن متعدد لامپ در منزل هستیم و با بررسی کارشناسان علت نوسانات برقی عنوان می شود.

وی ابراز داشت: مبلغ 100 یا 200 هزار تومان برای خرید روشنایی منزل و خسارت های ناشی از آن هزینه زیادی نیست و اگر این نوسانات باعث خسارت به سایر وسایل منزل شود بدون شک هزینه اقتصادی زیادی در این شرایط است که باید در این رابطه مسئولان شرکت برق چاره اندیشی کنند.

ساکن خیابان شهید مهریان روستای مهریان با ابراز گلایه از این روند اظهار امید واری کرد تا مدیر عامل شرکت برق کارش را جهادی آغاز کرده و رفع مشکلات مردم و نوسانات برقی را به پشت میز نشینی ترجیح دهد.

یکی دیگر از اهالی این روستا در گفتگو با خبرنگار ما از وضعیت نامطلوب نوسانات برقی گفت و اظهار داشت: برخی از وسایل برقی منزلم به واسطه نوسانات برقی از بین رفته و در این راستا مسئولان باید پاسخگوی مشکلات بوجود آمده باشند.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.