گروه: اخبار استان خبر: 179496 / تاریخ انتشار : 1399/10/29 ساعت : 19:16
پیگیری سوژه های مردمی؛

خاموشی مطلق در یک روستای باشت و خطر سرقت احشام

اهالی روستای "دلی رباط" در بخش بوستان شهرستان باشت از نبود روشنایی در کوچه های این روستا و نا امنی حاصل از آن و خطر سرقت احشام گلایه دارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ روشنایی نامناسب معابر در روستای "دلی رباط" از توابع  بخش بوستان در شهرستان باشت کهگیلویه وبویراحمد رفت و آمد را برای ساکنان این روستا دشوار کرده است.

اهالی روستای دلی رباط خواستار رسیدگی مسئولین به وضعیت موجود در این روستا هستند و اذعان دارند  تردد در شب برای آنان در کوچه های روستا مشکل است.

یکی از اهالی این روستا گفت: چندین بار برای بر طرف شدن معضل روشنایی کوچه های  روستا با اداره برق شهرستان تماس داشتیم و خواستار پیگری و برطرف شدن این مشکل شدیم که متاسفانه تاکنون به نتیجه ای نرسیده ایم .

وی گفت: بعضی از ساکنین روستا خودشان دست به کار شدند و با هزینه شخصی برای تیر های برق موجود در روستا لامپ روشنایی خرید و نصب کرده اند تا بتوانند شب ها در کوچه های روستا تردد کنند.

این فرد روستایی اذعان کرد: چون اغلب روستا دامدار هستند، و جایگاه نگهداری دامها در روستا هست و شب هم خطر سرقت از احشام وجود دارد، از مسئولین شهرستان باشت خصوصا اداره برق انتظار می رود که هر چه سریعتر این معضل را برای ما حل کند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.